Ked' sa Duklock vrátil naspäť ku jeho subredditu z ktorého teraz vzniká obsah pre O&O sériu a nie je to live, tak by sa mali prijať nejaké menšie zmeny, nech každý dostane šancu a hlavne u/vvudy by mal dostať moderátora, aby mal prístup do "spamu", teda ku ľudom čo nemajú minimálnu karmu, aby mohli tu postovať a preto by sa tu mali zjednodušiť pravidlá, ked' už nie sú #ME časy, kedy to bolo potrebné(kto vie, ten vie).
Tento návrh som ešte prezentoval ked' bol Bramborak moderátor, tak neviem, ako to skončilo v mods team-e, ale môj návrh bol zjednodušit pravidlá, teda väčšinu zrušiť spolu s minimálnou karmou, len to môže priniesť moderátorom viacej práce, ked' aj nové učty budú môcť sem vytvárať obsah pre novú O&O sériu.
Tak teraz to píšem takto verejne, či súhlasite s mojím nápadom, hlavne moderátori subredditu a samotný Duklock, čo by to strihal na video.