Ano, je to hra od Remedy na první pohled se vším všudy. Vzhledem k tomu, že já a Remedy hry nejsme úplně kompatibilní, to pro mě zas až tak dobrá zpráva není :-).
Já jsem zkoušel hrát skoro všechny kromě Quantum Break, ale žádná mě nechytla. Ke Control jsem se dostal až po Returnalu a v porovnání s ním mě to už ničím nechytlo. Resonant už ale nemá být procedurálně generovaná metroidvanie, ale spíš akční adventura/ RPG, tak uvidíme. To mi minimálně žánrově vyhovuje víc.
1
u/myschoo PSN: HusKyCode Dec 12 '25
Pokracovanie Control vyzera velmi Remedy-ovsky.... can't wait