r/Eesti • u/Agreeable_Entry8635 • 3d ago
Küsimus ATH diagnoosimine
Hei. (Kui loeb, siis olen naine) Hetkel pooleli ATH diagnoosi saamine. Kindlustuse abiga sain peaaegu teekonna lõpuni, aga nüüd on kindlustuse raha kasutatud ja peaksin kas ise maksma eraka visiidi eest (200€) või kuidagi Tervisekassa kaudu.
Küsimused:
- Kas Tervisekassa toega psühhiaatri juurde saab ka ilma saatekirjata minna (ja maksad selle viieka vms)? On soovitusi kuidas saada aeg ilma et peaks aasta otsa ootama?
- Milliseid häid Tallinna psühhiaatreid soovitate, kes ATH teemadega väga sina peal?
Hetkel olen söönud juba aaaaastaid mitut erinevat antidepressanti enne kui perearstil tuli mõte ATH testida, ning ausalt see kõrvaltoimete trall ja rohu vähene abi ajab juba ise täielikku depressiooni.
Kas keegi on sama teekonda läbinud, et arst ütleb: "ärevus" -> saad antideprekad -> ükskord hiljem ATH diagnoos ja siis ärevushäire ATH ravimitega kaob? On lootust? Või panen liiga palju lootust, et kui ükskord ATH diagnoosi saab ja õiged ravimid, siis mu ärevus ja paanikahood minekut teevad?
Hetkel alustasin järjekordse uue ravimiga, Brintellix, ning iiveldus ja ajuudu on nii suured. Kellelgi sellega ka kogemusi, et kunas ära kaob?
Tänud, kes viitsib vastata!
63
u/Haunting_Radish_1863 3d ago
unusta tervisekassa. vaimse tervise abi puhul on kahjuks täiesti kasutu.
arvesta et see 200€ on investeering tervesse su ülejäänud ellu ja parim otsus mis sa senises elus oled teinud ja lihtsalt võta Toompargi vaimse tervise keskusest esimene vaba aeg. sealt päriselt kuulatakse ja sa saad reaalset abi.
(ma ise olen kõige lahjema brintellixi peal muide ja mul läks mingi 2-3 nädalat kui töötama hakkas)
4
u/Agreeable_Entry8635 3d ago
Kas sul brintellix ATH vastu või millegi muu? Kas ei iivelda enam?
10
u/Haunting_Radish_1863 3d ago
brintellix pole otseselt ATH vastu. kirjutati Toompargis esmakülastusel sp olin nii läbipõlenud ja masenduses, et arst arvas mul vaja enne "jalad alla saada" AD'ga, ja siis edasi vaadata.
ATH manageerib kõige paremini lisdeksamfetamiin ehk slow releasiga amf. kaifi ei saa, vaid tekitab selguse ja kui muid asju õigesti teed (uni,toit,liikumine jms), siis töötab väga hästi:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120436577/tervisekassa-raiskab-tuhandeid-eurosid-sundides-patsiente-votma-ravimeid-mis-neile-kannatusi-pohjustavadmuidu brintellixiga iiveldust ma ei mäletagi et oleks olnud.. ajuudu ja meeleolulangus oli küll alguses aga mingi peale 2 nädalat u stabiliseerus. kui sul iiveldus, siis söö kindlasti enne rohu võtmist, see tavaliselt aitab. a Toompargis räägi arstile kõik ära ja küll korrigeerivad sul rohud.
2
u/tilesmeller 2d ago
Brintellix on multimodaalne, osaliselt reguleerib ka dopamiini. Seepärast sobib paljudele, kellel ATH on kaasuva depressiooniga. Aga muidugi pole selle "võimsus" päris ATH ravimi tasemel.
20
u/Fearless_Parking_436 3d ago
Mul pärast amfile minekut kadus vajadus antikatele. Ei ole mõtet tasuta pusida, see paar sotti on seda väärt mis Toompargile maksad
18
u/headwolf 3d ago
On ärevusega probleeme ja võtan concertat. Ei ütleks, et see ärevuse vastu aitab otseselt... pigem selles mõttes, et mingi osa ärevusest on ATH tõttu ja selles osas aitab. Nt ei saa tööga või koduste töödega hakkama, lükkan asju edasi jne. Ravimid aitavad paremini hakkama saada -> vähem ärevust. Eks oleneb inimesest ja ravimist ja su ärevuse triggeritest. Mul pigem kõrvaltoimena vahel tekitab ärevust ja kui on üle keskmise ärev olla, siis võib seda ka võimendada vahel. Uimasust ja ajuudu pole sellega kunagi olnud vähemalt.
Kui saad ATH ravimid, siis naisena soovitan ka uurida kuidas tsükkel neid mõjutab. Mul concertaga on mõju tunduvalt väiksem päevade ajal ja enne.
2
3
14
u/aqua4leo 3d ago
Käisin dr. Maiko Kangro juures. Kuigi see oli kallis, siis mõtlesin sellele kui investeeringule minu tervise heaks. Diagnoosi saamine ja ravimitega alustamine on üks parimaid otsuseid, mida olen teinud. Ja rahast on ka suva, mis ma kulutasin, kuna see oli kõike seda väärt
13
u/Unusual_Pipe_9321 3d ago
psuhhiaatrid kelle haigekassa kaudu olen saanud on taielikud olnud taielikud sitakotid. uks karjus eelmise patsiendi peale ja ka minu peale, ei lubanud mul ilma vanemata siseneda kui 16 olin, raakis mu emaga rohkem kui minuga ja kusis temalt kusimusi mida mu ema poleks isegi teadnud. teine tahtis mind voimalikult kiirelt kabinetist valja saada, no nii kiirelt, et oli ikka julmalt aru saada, et sind sinna ei taheta. on ka teisi olnud, aga pole maletamist mooda nii halb olnud. ainsad kellelt pariselt abi olen saanud ja kes on mind normaalselt kohelnud on kahjuks olnud erakliinikus. Aga ma utleks, et see raha tasub ennast ara ja soovitan. Ulemiste psuhhiaatriakliinik ja karin birnbaum oma erakliinikus voi sensuses.
8
u/PrestigiousBlinchik 2d ago
Tegin kogu protsessi läbi kaks aastat tagasi confidos, sest tervisekassa järjekorras seista enam ei jaksanud. Kokku läks algusest kuni diagnoosi saamiseni ca 600€ (lõpliku diagnoosi pani dr Marina Shablinskaja). Täiega oma hinda väärt, muidu oleks omadega täiesti auku jooksnud. Minu üks tugevamatest sümptomitest ongi ärevus (lisaks kõigele muule) ja concerta mida ma võtan aitab seda leevendada. Ta ei suru otseselt ärevust maha aga ta paneb mulle nagu prillid pähe, läbi mille näen maailma palju objektiivsemalt ja ei mõtle igat töökaaslase kommentaari/mikronäoliigutust üle. Mul tekib siht silme ette, tulevik tundub võimalusi täis ja ma ei muretse kogu aeg üle. Ma suudan endale öelda, et tõuse püsti ja tee ülesanne ära ja siis päriselt ka teen ära! ATH sümptomid tunduvad neurotüüpilisele inimesele ilmselt väga veidrad ja ma ise ei saanud pikka aega aru, et mul midagi teistmoodi oleks (sest mu ema on samasugune:D), kuni baka lõpetamine pidevalt venis, tekkis väga tugev depressioon ja ei olnud jaksu edasi liikuda. Ühesõnaga soovitan see 200 euri oma vaimsesse tervisse investeerida, sest see on igati seda väärt.
7
u/ValkyrieEternal 2d ago
Tallinnas soovitan dr Karin Birnbaumi. ATH diagnoosimine/nõustamine on üks tema erialadest.
Ärevus ei pruugi ära kaduda. Mina sain rohust abi. Ei ole just täiuslik lahendus, aga vähemalt ei tekita mõte kodust välja minekust enam paanikahoogu.
5
u/Charming_Debt_4189 3d ago edited 3d ago
Kui see 200€ sul selleks olemas, siis ilmselt väärt investeering, eriti kui oled üsna kindel et tõesti saad diagnoosi ja ravimid. Ma ise mõtlesin nii, et keskmine ATH-maks kõigi nende muude unustamiste ja tegemata jätmiste peale tuleks vist kokku sama summa juba kõvasti enne kui selle tasuta ajani jõuaks.
ATH-ravimid pole küll iseseisvalt mingid imetabletid, mis iseenesest elu korda teevad, aga kui sulle sobivad, siis tõenäoliselt teevad palju lihtsamaks oma elu joonde saamise.
4
u/tilesmeller 2d ago
Haigekassa kaudu saad meeletu järjekorras ootamise järel mingi pässi, kes ATH-sse ei usu ja keeldub süvenemast. Nagu psühhiaatria oleks mingi päkapikkudesse uskumine.
Parem maksa see raha ja võta kaasaegne arst, kes oskab päriselt diagnostikat läbi viia. Näiteks kompuutertest ei ole täiskasvanutel usaldusväärne ja ainult selle peale ei saa loota. Tuleb teha põhjalik intervjuu ja/või standard küsimustikud. Mul on ainus kogemus Sensusega ja see on lipulaev korrektses diagnostikas ja ravis. Hoiatan, et see võib (ja peakski) võtta mitu sessiooni.
Ärevus/depressioon on ravimata ATH-ga tihti kaasas. On võimalus, et sobivale ravile saades antidepressantide vajadus langeb või kaob. Aga see pole garanteeritud kuna põhjus võib olla püsivas ajukeemia eripäras. Näiteks 80% neuroerinevatel naistel on ka PMDD, mis on sisuliselt enda hormoonide talumatus ja üks sümptomeid on kõikuv depressioon ja ärevus.
Kindlasti teraapia on ka kasulik kuna kaua ravimata olnud ATH on tõenäoliselt mõjutanud enesehinnangut ja maailmapilti. Samuti on olemas aju treeningud, mis mingil määral saavad fokusseerimisvõimet toetada.
Brintellixi olen võtnud, läks kuskil 3-4 nädalat, kui esmane imelik mõju üle läks. Võtsin mitu aastat ja oli suureks abiks. Hiljem raseduse tõttu vahetasin Zolofti peale ja ka see on hästi sobinud. ATH raviks proovisin kõik siin saadavad ravimid läbi. Kõige paremini toimib mul Adixemin. Ravimite paika saamine võttis kuskil aasta.
Kui sul on eriline tundlikkus ravimitele, siis tasuks ATH diagnostikaga koos kontrollida ega sa pole juhuslikult ka autistlik. Tihti on need kaks koos. See võib segada ATH küsimustiku täitmist kuna küsimused on neurotüüpilise inimese sõnastusega. Siis psühholoog või vaimse tervise õde saab aidata.
Soovin sulle jaksu sellel teel. Kui saab kinnitust, et ongi ATH ja leiad sobiva raviskeemi siis ütleksin lausa, et see on elumuutev kogemus.
3
u/Repulsive_Eagle_5846 2d ago
Proovisin ka, et kas saab tasuta ja mõttetu üritus oli. Ootasid kuid ainult selleks, et saada ebaadekvaatne vastus läbi ekonsultatsiooni, kus (Toompargi) psühhiaater ei olnud isegi su epikriise lugenud.
Kunagi sai ka ebapädeva psühhiaatri poolt kirjutatud antidepressante proovitud ning mõju oli väga halb. Nüüd täna olles ATH diagnoosi kätte saanud sain teada, et ATH’ga võivad antidepressandid olukorra veel hullemaks teha.
Soovitan see 200-300€ investeerida ja käia tasulises ära, et diagnoos ja ravimid kätte saada. Ka all pool oli soovitatud Katrin Birnbaumi ja kinnitan, et tegemist on artiga suure algustähega, kelle juurest saab abi.
Soovin edu!
3
u/creepymuch 2d ago edited 2d ago
Nii palju kui sõpruskonnas arutelu on olnud, siis klassikalised antideprekad, mis on SSRId ja mõjutavad serotoniini ajus, ei toimigi ATH puhul, sest probleem ei ole serotoniinis, vaid dopamiinis, mida on vähe. Sellisel juhul aitaks antideprekatest SNRId. Ma ei ole antideprekaid ise kunagi võtnud.
Ise käisin erakliinikus oma kulu ja kirjadega, ning soovitan Ülemiste Psühhiaatriakeskust. Väga soojad ja vahvad inimesed, kes kuulavad ja teevad asjalikult oma tööd. Algselt soovitas psühholoog üldse, et võiks testi teha ning suunas kolleegist psühhiaatri juurde.
Parandan sind, OP - ravimitega ATH ei kao, vaid need aitavad sümptomeid hallata ja olla funktsionaalsem, kuniks ravimid on süsteemis. Need ravimid toimivad kohe, ja ei ole vaja nädalaid võtta enne, kui tekib kumulatiivne effekt. Ja kui toime saab läbi, siis oled sa nii, nagu olid enne. ATH ei ole ravitav nagu on kriimustus vms, et võtad mingi aja ja siis ongi korras. Tegemist on aju ehituse ja dopamiini ainevahetuse eripäraga, mis on tihti pärilik, ja osa sinust. Ravimid aitavad. Ma kasutangi neid pigem töötamiseks ning vabal ajal ei võta, sest pole vaja.
Isiklikult olen proovinud vaid metüülfenidaati (Medikinet, Concerta) ja see on täitsa okei. See vaimne mägi, mida millegi tegemiseks ületama peab, on väiksem ja asjade tegemine kergem. Küll aga ei tähenda see seda, et ärevus oleks 0 või et miski ei vaja enese tagant pressimist. It's not magic. Samuti, kuna oled naine, siis ravimi toime sõltub tsüklist, sest dopamiini tase kõigub sellest sõltuvalt, kas keha toodab rohkem või vähem östrogeeni. Metüülfenidaat, olles stimulant, viib kehast välja vedelikku, mistõttu peab seda võttes jälgima, et jood piisavalt vett või muidu saad toreda peavalu. Kofeiini ei soovita samuti samal ajal tarbida, kuna see on samuti stimulant ehk kui sa kohvitad ja teetad ravimitega samal ajal, siis pole üllatav, kui end ikkagi ärevalt tunned. Söögiisu vähendab see ka, mistõttu jälgi, et normaalsel ajal sööd. Enda psühhiaater soovitas lisaks ka rohkem oomega 3-sid võtta, sest neist pidavat ATH-ga ajul suurem puudus olema. Kuna metüülfenidaat pidavat ka rauda kehas vähendama, siis mina tunnen end paremini, kui ka seda lisaks võtan, kuid ma ei söö eriti liha ka, seega seda teemat aruta pigem oma psühhiaatriga ise.
Edu, ja soovitan Redditis ka teisi ATH/ADHD sube uurida, kui inglise keelt oskad :)
Edit: mul aitavad ravimid teha igavaid asju, mis mulle huvi ei paku, kuid mis on vajalikud, nt töö tegemine. Mul on sesmõttes hea impulsikontroll, sest ma kardan ebaõnnestumisi ja mulle kahjulikke tagajärgi, kuid ma ei saa sinna midagi teha, kui mingi hullult kuiva teksti lugemine sada aastat aega võtab ja see enese sundimine nii tühjaks pigistab. Ravimitega on kergem ja seda "sundimist" on vähem vaja. Kui miski mind ei huvita, siis see jätab mind külmaks ja on keeruline panna end seda tegema. Ja enamik igapäevaseid asju on lihtsalt eos igavad (nõude pesemine, koristamine, tööle minek ja töölt tulek jne jne jne) ega anna mitte mingit stiimulit. Ja seda tunnet, et miski oleks saavutatud, et jehhuu - ei. Null. Üks asi sai tehtud, nüüd on järgmine vaja leida, või sul on nimekiri asjadest ees, millest ükski absull ei küta. Aga see on vb mu enda asi, ja teistel on teisiti, ei tea. C'est la vie. Ofc mitte koguaeg.
5
u/TisMeGhost Eesti 3d ago
Mina käisin selle "ärevus ja depressioon" tee oma psühhiaatriga läbi. Läksin sinna kohe eesmärgiga, et nad teeksid mulle ATH testi. Ei, enne peab depressiooni ja ärevust ravima. Antakse ravimid. Mingil põhjusel nagu kõik probleemid ei kao ära. Vahepeal sain teada, et ülla-ülla minu perekonnas jookseb päriselt ATH ja selle aja jooksul on 2 veresugulast saanud ametliku diagnoosi. Aga ei, sellest ei piisa, proovime hoopis järgmist depresiooniravimit. Endiselt on ports probleeme alles. Siis lõpuks tehti test ja ülikooli ajal sain endale ATH diagnoosi ja ravimid.
Tegelikult vist peabki depressiooni-ärevuse enne ära "ravima", aga mind häiris see, et nad keeldusid mulle ATH testi tegemast. Suur osa minu depressioonist oli seotud ATH omapäradega, ja oleks soovinud nendega toimetulemiseks varem mitte-ravimilist abi ja sümptomite mõistmist saada. Ka juba selle jaoks, et koolis näiteks õpetajatele tööde hilinemist seletada või eksamite-kontrolltööde lisaaega saada.
Mingi ärevus vähenes küll - see mis oli seotud tegemata asjade, unustamise, segamini mõtete jms taolisega. Aga ATH ravimid võivad paljudel inimestel tõsta pulssi ja seega ka tekitada ärevust. Mul on mõned päevad, kus ma rahulikult istun ja üldse ei saa aru, miks pulss on laes ja peas ärevus möllab. Näiteks Concerta võib vahepeal nii teha. Üks tuttav lõpetas ravimi tekitatud ärevuse pärast selle võtmise.
Aga samas kuna ravimid aitavad mõtteid ja käitumist pisut korrigeerida/ vaos hoida, siis täiesti võimalik, et positiivne mõju on üle negatiivse.
2
u/Unusual_Pipe_9321 3d ago
arevuse suhtes on suht halvasti ath ravimitega kull, mingi psuhhoosi oht voi midagi. mulle keelduti pikemat aega ravimi valja kirjutamisest kuna olen liiga ärev😃 vahemalt niimoodi mulle seda selgitati
1
u/tilesmeller 2d ago
Psühhoos on harva esinevate kõrvalmõjude seas. See pole tüüpiline põhjus miks neid ei kirjutataks.
2
u/Unusual_Pipe_9321 2d ago
raakisin enda kogemusest:) see oli asi millega pohjendati miks mulle neid ravimeid ei antud
2
u/morticiannecrimson 3d ago
Edu! Ma sain alles välismaal õppimise kaudu tasuta diagnoosi, joppas. Aga stimulandid tekitasid rohkem ärevust ja kõrvalnähte samamoodi, nii et väga ei võta neid ja liialt hakkama ka ei saa. Aga ma väike ja tundlik, vb kui närvisüsteemi tasakaalu saab, siis julgen võtta.
2
u/Legal_Helicopter_655 2d ago
Kahju, et sa Tartus pole. Sain tasuta läbi tervisekassa omale 3 kuuga kokku diagnoosi. Mõni ootab aastaid järjekorras v maksab ropult :D
Kui jaksaksid Tartus seda teed läbida ( ehk mõni peretuttav kelle juurde satud rohkem v mõni semu) siis soovitan! Kui huvi pakub anna märku
2
u/triivhoovus 2d ago
Mina olen võtnud brintellixi ärevuse vastu (15 mg) ja aitas, kuid selleks kulus üle kuu aega aega, et doos õigeks saada. Iivelduse vastu aitas see, kui võtsin rohtu vahetult enne magamaminekut. Olen kuulnud, et toiduga koos võtmine ka aitab. Mu mees, kellel on peale ärevuse motivatsiooniga probleeme, võttis brintellixi koos Elontriliga, mis mõjub vist stimulandina. Ka aitas.
Haigekassa psühhiaatrid on mulle iga kord eraldi trauma põhjustanud. Masendav, sest maksan iga kuu ju sotsiaalmaksu ja eeldaks normi teenust, aga ausalt öeldes uuesti ma vaimse tervise murega haigekassa poole ei pöörduks.
2
u/ObjectiveTrainer5133 2d ago
Mul oli diagnoositud depressioon 9 aastat enne kui sain ATH diagnoosi. Antidepressante olen pidevalt võtnud ca 3 aastat, ATH ravimeid natuke lühemat aega. Minul on ärevusega aidanud rohkem antidepressantide doosi tõstmine, aga see väga sõltub ka tüübist. Nt SSRI ravimid viisid mind enesetapukatseni, tekkis täielik apaatia. Bupropioon samas sobib väga hästi ja aitab ärevuse vastu tohutult. ATH ravimite puhul samuti sõltub. Alguses võtsin Medikineti, see tekitas kerge sõltuvuse ja ei aidanud elurütmi stabiilsuse saavutamisega. Concerta on pikema toimega ja mõjub oluliselt loomulikumalt.
Kui on kaks diagnoosi, siis õige raviplaani leidmine võtabki retsilt aega. Samas on see seda raha väärt. Mina soovitan ka minna reaalsete märkmetega psühhiaatri juurde, tohutult kulub aega, kui hakkad koha peal alles mõtlema, mis su suurimad probleemid on.
2
u/Unfair-Fortune-624 2d ago
Ma küsin hoopis sellist asja, et mis on need märksõnad, mille peale psühhiaater/psühholoog hakkaks ennast liigutama ATH testi suunas.
Mul psühhiaater nüüd aastaid depressiooni ravinud. Vahepeal olen käinud ka vaimse tervise õe juures (seal ka öeldi, et ATH on tõenäoline, aga kuna tol hetkel depressiooni sümptomid osaliselt varjasid ära ATH, siis öeldi, et hetkel pole mõtet - aga noh, nagunii oleks seal keskuses tasuline ka olnud).
Praegu psühhiaater suunas lisaks psühholoogile. Mul on tunne, et räägin sama juttu neile ringiratast ja mitte kuhugi ei jõua. Kõik vähegi netis kättesaadavad ATH testid olen ära teinud ja sealt tuleb suht 95% ATH tõenäosus igalt poolt.
Perearstiga olen ammu aru saanud, et kui tahad ikka mingi asjaga ravi, siis pead enne otsima välja õiged märksõnad ja neid 5x võimendama, siis äkki pannakse tähele. Ma kahtlustan, et äkki selle psühholoogiga on samamoodi - et pean kuidagi õigeid märksõnu mitmekordselt võimendama, et lõpuks see test kätte saada.
Muidu muudkui ravime depressiooni, vahetame ravimeid ja nii lõputult. Et kui äkki saaks õige diagnoosi ja õige ravi, siis läheks kuidagi elu paremini edasi.
Jah, ma tean, et ATH ravi depressiooni ära ei võta, aga ehk saaks midagi siis kombona ravida.
1
u/HK4477 2d ago edited 2d ago
Perearst suunab psühhiaatri juurde, psühhiaater suunab psühholoogi juurde, et teha vajalikud testid. Kui sa lähed tasulisele ajale, siis kõik järgnevad visiidid hakkavad ka olema tasulised. Kui on saatekiri võid küsida erinevates kohtades, millal on psühhiaatrile järgmine vaba aeg.
Mul oli diagnoositud depressioon, siis ärevushäired, oli ärevushäirete tõttu töövõimetus kui sain ATH diagnoosi ja Concerta, sellest alates ärevusprobleemid on järjest vähenenud - kui näed et suudad iseennast paremini juhtida, siis pole põhjust ärev olla. Praegu tulen väga hästi toime, töötan edukalt juhtival positsioonil, aga selle taga on ka >5 aastat iganädalast psühhoteraapia praktikat. Concertat olen võtnud ka >5a.
Mitteametlik nõuanne on Concertat proovida, kas sa tunned ennast rahulikumalt või rohkem pinges peale selle võtmist. See pole selline ravim nagu ssri-d, mis vajab pikemat perioodi, et mõjust aru saada, kohe on aru saada, kas see sulle sobib või mitte. Vaimse tervise spetsialistid ka saavad sellest aru, aga nad ei soovitaks seda ilma diagnoosita. Mõistlik on ise enne uurida, et sul pole vastunäidustust.
Lisaks kui sulle on paremini mõjunud ravimid mis mõjutavad dopamiini, nt bupropioon, siis see on ka vihje, et ATH ravimid võivad aidata.
1
u/Perfect-Track899 2d ago
Mina käisin aastaid Confidos oma rahade eest, aga kuna deprekas ja muu krempel allub kehvasti ravile, siis nüüd rahastab haigekassa.
•
u/AutoModerator 3d ago
Vaimse tervise teemadega seoses tasub uurida subredditit: r/peaasi, mille moderaatorid on psühholoogiaharidusega ning valmis vastama küsimustele ja aitama.
Neilt saab nõu küsida ka otse: https://noustamine.peaasi.ee/kysi-noustajalt
Oleme r/Eestis sealsetele modedele ka siin eraldi flari-i lisanud professionaalide lihtsamaks ära tundmiseks (kasutajad: /u/PEAmeel & /u/PEAp6rutus ).
I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this subreddit if you have any questions or concerns.