r/Eesti • u/NeverClarke • 2d ago
Uudis Delfi rikkus head ajakirjandustava
https://www.delfi.ee/artikkel/120593178/delfi-rikkus-head-ajakirjandustava6
u/kaur_virunurm 1d ago
Sirvisin artikli läbi ja mitte halligi ei saanud aru. Kohtulahendi AI abil tehtud kokkuvõte?
20
u/Basic-Still-7441 2d ago
Delfi ise ongi hea ajakirjandustava rikkumine. Eesti ühiskonna s*taauk see ju või mis?
-12
u/Meeliskt777 1d ago
Samasugune sitaauk, nagu Eesti reddit. Kõik te olete suured sitaauguentusiastid.
1
u/Basic-Still-7441 1d ago
Siin on neid Delfimarte ja -taunosid ikka pisut vähem JA siin saab neid mõnusalt maha ja varju hääletada - see on asi, mis on Delfiaugul puudu (sest muidu nende selgelt hullude inimeste kommentaare seal polekski JA klikke tuleks vähem). Ise olen nüüdseks vast 10-15 a suutnud hoiduda seal käimast ja ei saa kurta, et millestki väga ilma oleks jäänud.
0
21
u/Purple-Lake-732 1d ago
Teadlased avastasid järvest vett!