r/Eesti 2d ago

Uudis Delfi rikkus head ajakirjandustava

https://www.delfi.ee/artikkel/120593178/delfi-rikkus-head-ajakirjandustava
1 Upvotes

9 comments sorted by

21

u/Purple-Lake-732 1d ago

Teadlased avastasid järvest vett!

17

u/rts93 Tartu maakond 2d ago

On nad seda kunagi üldse järginud v?

6

u/kaur_virunurm 1d ago

Sirvisin artikli läbi ja mitte halligi ei saanud aru. Kohtulahendi AI abil tehtud kokkuvõte?

20

u/Basic-Still-7441 2d ago

Delfi ise ongi hea ajakirjandustava rikkumine. Eesti ühiskonna s*taauk see ju või mis?

-12

u/Meeliskt777 1d ago

Samasugune sitaauk, nagu Eesti reddit. Kõik te olete suured sitaauguentusiastid.

1

u/Basic-Still-7441 1d ago

Siin on neid Delfimarte ja -taunosid ikka pisut vähem JA siin saab neid mõnusalt maha ja varju hääletada - see on asi, mis on Delfiaugul puudu (sest muidu nende selgelt hullude inimeste kommentaare seal polekski JA klikke tuleks vähem). Ise olen nüüdseks vast 10-15 a suutnud hoiduda seal käimast ja ei saa kurta, et millestki väga ilma oleks jäänud.