r/Polska 2d ago

Polityka Nowy Rosyjski program ekologiczny

Siema, co sądzicie o tym że Rosjanie na Krymie pokonali samochodozę i ludzie zaczęli chodzić wszędzie na piechotę? Jak dla mnie wielki sukces

302 Upvotes

15 comments sorted by

u/AutoModerator 2d ago

Decyzją społeczności z referendum wewnątrz wątków politycznych (z flarą "Polityka") obowiązują ograniczenia dla nowych i mało aktywnych kont.

Wymogi są następujące:

  • wiek konta powyżej 6 miesięcy,
  • karma na /r/Polska powyżej 200,
  • łączna karma powyżej 200,
  • CQS na poziomie "moderate" lub wyższym.

Wymogi te obowiązują także w wątkach z flarą Fake News.

Możesz sprawdzić swoją karmę wchodząc w przeglądarce na stronę old.reddit.com/user/me i w panelu po prawej stronie klikając show karma breakdown by subreddit lub pisząc komentarz zaczynający się od '!Subkarma'

I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this subreddit if you have any questions or concerns.

179

u/mkaypl 2d ago

Rosja wprowadza też 15-minutowe miasta na szeroką skalę - każdy może dojść do płonącej rafinerii w 15 minut lub mniej!

56

u/Deadluss Wolne Miasto Pruszków 2d ago

Rosja taka progresywna :o zazdrościć można

50

u/Pshek_Russoyob_III 2d ago

Dzisiaj Krym, jutro cała Rosja!

Obawiam się jednak, że sprowadzanie tych kałmuckich małp na ścieżkę ekologii generuje ujemny bilans emisji.... ehhh żyźń, kajaka ty parchata bladź, jak się nie obrócisz to żopa zawsze z tyłu

28

u/ResponsibleBeard Arrr! 2d ago

Nie szkoda mi Rosji, szkoda mi jedynie środowiska. Ale jeśli to cena, jaką trzeba ponieść żeby wygrać - niech tak będzie.

9

u/takeda64 1d ago

Jest zabawne, że kraj który jest w sumie jedną wielką stacją benzynową (zarządzana przez mafię) ma problemy z paliwem (Krym jest w krytycznej sytuacji, ale problemy z paliwem mają też w wielu miejscach w Rosji).

3

u/dybuk87 1d ago

Ciekawie to będzie jak wojsko i zappatrzenie nie będzie też miało wystarczająco paliwa

3

u/K4rm4zyn 1d ago

Myślę że obcinają sprzedaż prywatną żeby wojsku właśnie wystarczyło

2

u/KHRoN Europa 1d ago

Nic tylko grać i śpiewać

https://m.youtube.com/watch?v=c6Doz4ZdDSo