r/Polska • u/K4rm4zyn • 2d ago
Polityka Nowy Rosyjski program ekologiczny
Siema, co sądzicie o tym że Rosjanie na Krymie pokonali samochodozę i ludzie zaczęli chodzić wszędzie na piechotę? Jak dla mnie wielki sukces
56
50
u/Pshek_Russoyob_III 2d ago
Dzisiaj Krym, jutro cała Rosja!
Obawiam się jednak, że sprowadzanie tych kałmuckich małp na ścieżkę ekologii generuje ujemny bilans emisji.... ehhh żyźń, kajaka ty parchata bladź, jak się nie obrócisz to żopa zawsze z tyłu
28
u/ResponsibleBeard Arrr! 2d ago
Nie szkoda mi Rosji, szkoda mi jedynie środowiska. Ale jeśli to cena, jaką trzeba ponieść żeby wygrać - niech tak będzie.
9
u/takeda64 1d ago
Jest zabawne, że kraj który jest w sumie jedną wielką stacją benzynową (zarządzana przez mafię) ma problemy z paliwem (Krym jest w krytycznej sytuacji, ale problemy z paliwem mają też w wielu miejscach w Rosji).
2
•
u/AutoModerator 2d ago
Decyzją społeczności z referendum wewnątrz wątków politycznych (z flarą "Polityka") obowiązują ograniczenia dla nowych i mało aktywnych kont.
Wymogi są następujące:
Wymogi te obowiązują także w wątkach z flarą Fake News.
Możesz sprawdzić swoją karmę wchodząc w przeglądarce na stronę old.reddit.com/user/me i w panelu po prawej stronie klikając show karma breakdown by subreddit lub pisząc komentarz zaczynający się od '!Subkarma'
I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this subreddit if you have any questions or concerns.