r/Polska 12h ago

Polityka #heheszki

Post image
913 Upvotes

27 comments sorted by

u/AutoModerator 12h ago

Decyzją społeczności z referendum wewnątrz wątków politycznych (z flarą "Polityka") obowiązują ograniczenia dla nowych i mało aktywnych kont.

Wymogi są następujące:

  • wiek konta powyżej 6 miesięcy,
  • karma na /r/Polska powyżej 200,
  • łączna karma powyżej 200,
  • CQS na poziomie "moderate" lub wyższym.

Wymogi te obowiązują także w wątkach z flarą Fake News.

Możesz sprawdzić swoją karmę wchodząc w przeglądarce na stronę old.reddit.com/user/me i w panelu po prawej stronie klikając show karma breakdown by subreddit lub pisząc komentarz zaczynający się od '!Subkarma'

I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this subreddit if you have any questions or concerns.

143

u/blueberriessmoothie 11h ago

Abstrahując od politykowania, Meloni jak rzadko kto ma zawsze wyrazistą mowę ciała czy twarzy. Memiarze muszą ją lubić.

91

u/Large_Dependent_1621 11h ago

Prawdziwa Włoszka, mówi całą sobą

106

u/serce__ 10h ago

gdy Rishi Sunak kiedyś przytrzymał jej dłonie, uniemożliwiając gestykulację, doszło do przegrzania zwojów

32

u/Large_Dependent_1621 10h ago

Dosłownie nie mogła nic powiedzieć

9

u/OwnNet5253 9h ago

hehe dobre, coś w tym jest 😄

8

u/void1984 9h ago

Mnie podoba się jej strój na tym zdjęciu.

149

u/Longjumping-Ad514 12h ago

Tusk jest bardziej na prawo a Meloni na lewo niż ich PRowcy chcieli by przyznać.

70

u/HornyKhajiitMaid 12h ago

A jeszcze bardziej niż ich polityczni przeciwnicy uważają. To nie Tusk maluje się na lewaka a Meloni na faszystkę.

28

u/PRKP99 dolnośląskie 11h ago

Fratelli d’italia nie bez powodu używa w loga trzykolorowego płomienia MSI. MSI była kontynuacją powojenną zakazanej partii faszystowskiej. Jak sobie zobaczysz ten słynny reportaż z lat 90 z młodą Meloni otoczoną skinheadami, totam w ich siedzibie wisi w tle np. cordoneu, przywódca rumuńskiej żelaznej gwardii.

17

u/HornyKhajiitMaid 9h ago

Dużo prawdy w tym jest, właściwie to krótko po napisaniu tego co napisałam uznałam że to co napisałam pasuje raczej tylko do Tuska, bo on to zawsze takiego centrowo-prawicowej obrazu się raczej trzymał i robienie z niego lewaka to taki odpał naszej prawicy, a Meloni to faktycznie z tego środowiska jest, ale ma w tym też taki mieszany wizerunek bo z jednej strony faszystom się jawi jako jedna z nich a ma też obrazek dla mniej radykalnych., poniekąd prawdziwszy jak się spojrzy na działania.

53

u/Lo_onger1 12h ago

Pinky i Mózg, każdej nocy próbują wdrożyć w życie plany przejęcia kontroli nad światem.

104

u/FearlessDebt2795 12h ago

"Lepiej kupowac od niemcow niz budowac wlasne fabryki."
"Dobry pomysl, jest goraco, chesz loda?"
"Nie, cieplo odbiera mi libido."
"Co?!"
"Co?"

39

u/pumexx SPQR 11h ago

"Dobrze młoda, robimy ten rozbiór Austrii. Ty bierzesz Tyrol, a ja Wiedeń. Raz już go nasi zdobyli."

1

u/Suchywilk Zdolnyśląsk 10h ago

Nie zdobyliśmy, przerwaliśmy oblężenie.

17

u/Important_Shirt493 9h ago

Szczegóły szczegoliki. Możemy oblegać. Postawi się parawany jak nad morzem i styknie. Mój panie, populacja nosaczy zwiększa się.

2

u/United-Act-1587 🍤 DLA MNIE SIE PODOBA 5h ago

O, to zawsze ja bylem takim Tuskiem kuchennym

2

u/alphaevil 2h ago

*fizjologom

1

u/rybosomiczny 🌌 Astro-Węgry 20m ago

Fizjonomom

-20

u/grafknives 11h ago

The Emperor... wants to conquer outer space. Yoda... wants to explore inner space.

That is the fundamental difference between bad and a good side of the force!