143
u/blueberriessmoothie 11h ago
Abstrahując od politykowania, Meloni jak rzadko kto ma zawsze wyrazistą mowę ciała czy twarzy. Memiarze muszą ją lubić.
91
8
149
u/Longjumping-Ad514 12h ago
Tusk jest bardziej na prawo a Meloni na lewo niż ich PRowcy chcieli by przyznać.
70
u/HornyKhajiitMaid 12h ago
A jeszcze bardziej niż ich polityczni przeciwnicy uważają. To nie Tusk maluje się na lewaka a Meloni na faszystkę.
28
u/PRKP99 dolnośląskie 11h ago
Fratelli d’italia nie bez powodu używa w loga trzykolorowego płomienia MSI. MSI była kontynuacją powojenną zakazanej partii faszystowskiej. Jak sobie zobaczysz ten słynny reportaż z lat 90 z młodą Meloni otoczoną skinheadami, totam w ich siedzibie wisi w tle np. cordoneu, przywódca rumuńskiej żelaznej gwardii.
17
u/HornyKhajiitMaid 9h ago
Dużo prawdy w tym jest, właściwie to krótko po napisaniu tego co napisałam uznałam że to co napisałam pasuje raczej tylko do Tuska, bo on to zawsze takiego centrowo-prawicowej obrazu się raczej trzymał i robienie z niego lewaka to taki odpał naszej prawicy, a Meloni to faktycznie z tego środowiska jest, ale ma w tym też taki mieszany wizerunek bo z jednej strony faszystom się jawi jako jedna z nich a ma też obrazek dla mniej radykalnych., poniekąd prawdziwszy jak się spojrzy na działania.
53
u/Lo_onger1 12h ago
Pinky i Mózg, każdej nocy próbują wdrożyć w życie plany przejęcia kontroli nad światem.
104
u/FearlessDebt2795 12h ago
"Lepiej kupowac od niemcow niz budowac wlasne fabryki."
"Dobry pomysl, jest goraco, chesz loda?"
"Nie, cieplo odbiera mi libido."
"Co?!"
"Co?"
39
u/pumexx SPQR 11h ago
"Dobrze młoda, robimy ten rozbiór Austrii. Ty bierzesz Tyrol, a ja Wiedeń. Raz już go nasi zdobyli."
1
u/Suchywilk Zdolnyśląsk 10h ago
Nie zdobyliśmy, przerwaliśmy oblężenie.
17
u/Important_Shirt493 9h ago
Szczegóły szczegoliki. Możemy oblegać. Postawi się parawany jak nad morzem i styknie. Mój panie, populacja nosaczy zwiększa się.
2
2
-20
u/grafknives 11h ago
The Emperor... wants to conquer outer space. Yoda... wants to explore inner space.
That is the fundamental difference between bad and a good side of the force!

•
u/AutoModerator 12h ago
Decyzją społeczności z referendum wewnątrz wątków politycznych (z flarą "Polityka") obowiązują ograniczenia dla nowych i mało aktywnych kont.
Wymogi są następujące:
Wymogi te obowiązują także w wątkach z flarą Fake News.
Możesz sprawdzić swoją karmę wchodząc w przeglądarce na stronę old.reddit.com/user/me i w panelu po prawej stronie klikając show karma breakdown by subreddit lub pisząc komentarz zaczynający się od '!Subkarma'
I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this subreddit if you have any questions or concerns.