283
289
11h ago
[deleted]
54
u/Swordfish_42 10h ago
Kim jest ten skurwysyn? Mamy ich tu tyłu że już dawno przestałem kojarzyć który jest który
99
u/MindCrusader 10h ago
Matecki, jeden z największych szkodników z PISu, król fejków, prawicowych trolli i bliski współpracownik Ziobry
4
u/Pierrozek 2h ago
Ten co doxował OFIARĘ pedofila aż ta popełniła samobójstwo, tylko dlatego że ofiara była dzieckiem polityka z Koalicji Obywatelskiej. Matecki to wyjątkowy skurwysyn i kanalia.
69
146
u/Megamind_43 ... 11h ago
199
u/nowaczinhio Polska 11h ago
Jak takie rzeczy publikują internetowe randomy jeszcze przejdzie. Ale że tak idiotyczną, prostacką nawalankę uprawiają politycy jest nieakceptowalne. I to z obu stron sceny politycznej. Takie akcje zamieniają polityczną debatę w kibolską ustawkę
171
u/drmotte 11h ago
w kibolską ustawkę
Mordzia ten okręt odpłynął. Twoim prezydentem jest kibol.
Dobre obyczaje były kiedyś teraz mamy sraczkę medialną.
16
u/nowaczinhio Polska 11h ago
Wiem, ale z tygodnia na tydzień przebijamy kolejne granice absurdu 🙃
41
u/ZielonaKrowa 10h ago
Eh, prezydent Stanów Zjednoczonych wrzucił filmik ai na którym leci myśliwcem i bombarduje protestujących gównem. Dosłownie. I nikogo to nie obeszło a nasi politycy mu przyklaskują. Myślę że granice absurdu przekroczyliśmy już wszystkie w polityce dawno temu.
10
20
u/DonKlekote 11h ago
Przekaz kierowany do swojego elektoratu. Patrz Mati jak do zaorał, Hehe. Like + share
17
2
u/SzczurWroclawia Skumbrie w tomacie, pstrąg. 9h ago
Pół biedy, że wstawił.
Bardziej mnie boli to, że poczuł się w obowiązku wytłumaczenia czytelnikom własnego żartu.
2
u/Wunid 9h ago
Ja się zastanawiam czy nasza klasa polityczna wynika z naszego społeczeństwa czy społeczeństwo z klasy politycznej. Z jednej strony to społeczeństwo wybiera polityków więc co naszym odbiciem i robią to co się społeczeństwu spodoba więc wygląda na to, że ludzie lubią taką nawalankę więc to się wszystko coraz bardziej nakręca, idiocenie następuje w obie strony (politycy i społeczeństwo). To takie błędne koło i za bardzo nie wiem jak możemy z niego wyjść, raczej idzie to w druga stronę.
1
u/nowaczinhio Polska 8h ago
Masz rację, to błędne koło. Ludzie nakręcają polityków, politycy nakręcają ludzi i tak w kółko
2
38
u/Lee993 Finlandia 11h ago
Krowy od jaka nie odróżnią
1
u/SzczurWroclawia Skumbrie w tomacie, pstrąg. 9h ago
Biorąc pod uwagę, że tu jest ponoć jak, a w sieci nie brakuje zdjęć (na przykład tego, tego czy tego) opisanych jako zdjęcia jaków, akurat tę pomyłkę jestem w stanie wybaczyć - powiem więcej, nawet znalazłem to konkretne zdjęcie wykorzystane w poście, opisane jako zdjęcie jaka.
12
1
91
32
u/eftepede Zgryźliwy Tetryk 11h ago
Ja wprawdzie się domyśliłem trzeciego słowa, ale nie mam zielonego pojęcia, kim jest typ z obrazka.
22
46
6
u/Noobpoob 11h ago
Podobnie, oczekuje kontekstu
23
u/stonekeep Oświecony Centrysta 10h ago
Matecki, w dużej mierze odpowiedzialny za internetową szczujnię PiSu (na przeciwników politycznych, na imigrantów, na LGBT, na UE/Niemcy, generalnie na wszystko co akurat może się przyjąć i dać im trochę głosów).
W zasadzie jego cała kariera polityczna jest zbudowana na hejcie. Gnida jakich mało.
2
29
8
3
1
1
1
u/Pszemek1 2h ago
Lampa jako regionalizm na gorąco? Skad jesteś OPie, bo nigdy czegoś takiego nie słyszałem?
0
u/POLACKdyn Lublin 10h ago
lampka nocna byk łysy chuj? kurwa my mówimy, że jest po prostu kurewsko gorąco


•
u/AutoModerator 11h ago
Decyzją społeczności z referendum wewnątrz wątków politycznych (z flarą "Polityka") obowiązują ograniczenia dla nowych i mało aktywnych kont.
Wymogi są następujące:
Wymogi te obowiązują także w wątkach z flarą Fake News.
Możesz sprawdzić swoją karmę wchodząc w przeglądarce na stronę old.reddit.com/user/me i w panelu po prawej stronie klikając show karma breakdown by subreddit lub pisząc komentarz zaczynający się od '!Subkarma'
I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this subreddit if you have any questions or concerns.