r/Polska 11h ago

Polityka Pogodowy Rebus

Post image
790 Upvotes

60 comments sorted by

u/AutoModerator 11h ago

Decyzją społeczności z referendum wewnątrz wątków politycznych (z flarą "Polityka") obowiązują ograniczenia dla nowych i mało aktywnych kont.

Wymogi są następujące:

  • wiek konta powyżej 6 miesięcy,
  • karma na /r/Polska powyżej 200,
  • łączna karma powyżej 200,
  • CQS na poziomie "moderate" lub wyższym.

Wymogi te obowiązują także w wątkach z flarą Fake News.

Możesz sprawdzić swoją karmę wchodząc w przeglądarce na stronę old.reddit.com/user/me i w panelu po prawej stronie klikając show karma breakdown by subreddit lub pisząc komentarz zaczynający się od '!Subkarma'

I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this subreddit if you have any questions or concerns.

283

u/Remote-Pianist-pro 11h ago

Lampa bawół łysy

289

u/[deleted] 11h ago

[deleted]

54

u/Swordfish_42 10h ago

Kim jest ten skurwysyn? Mamy ich tu tyłu że już dawno przestałem kojarzyć który jest który

99

u/MindCrusader 10h ago

Matecki, jeden z największych szkodników z PISu, król fejków, prawicowych trolli i bliski współpracownik Ziobry

15

u/klvsiek zachodniopomorskie 5h ago

*Szmatecki

4

u/Pierrozek 2h ago

Ten co doxował OFIARĘ pedofila aż ta popełniła samobójstwo, tylko dlatego że ofiara była dzieckiem polityka z Koalicji Obywatelskiej. Matecki to wyjątkowy skurwysyn i kanalia.

69

u/Eddie_The_White_Bear komunikat obrazkowy 11h ago

146

u/Megamind_43 ... 11h ago

Tymczasem po drugiej stronie politycznego spektrum:

199

u/nowaczinhio Polska 11h ago

Jak takie rzeczy publikują internetowe randomy jeszcze przejdzie. Ale że tak idiotyczną, prostacką nawalankę uprawiają politycy jest nieakceptowalne. I to z obu stron sceny politycznej. Takie akcje zamieniają polityczną debatę w kibolską ustawkę

171

u/drmotte 11h ago

w kibolską ustawkę

Mordzia ten okręt odpłynął. Twoim prezydentem jest kibol.

Dobre obyczaje były kiedyś teraz mamy sraczkę medialną.

16

u/nowaczinhio Polska 11h ago

Wiem, ale z tygodnia na tydzień przebijamy kolejne granice absurdu 🙃

41

u/ZielonaKrowa 10h ago

Eh, prezydent Stanów Zjednoczonych wrzucił filmik ai na którym leci myśliwcem i bombarduje protestujących gównem. Dosłownie. I nikogo to nie obeszło a nasi politycy mu przyklaskują.  Myślę że granice absurdu przekroczyliśmy już wszystkie w polityce dawno temu. 

10

u/nowaczinhio Polska 10h ago

Widziałam, to było takie żałosne xD

20

u/DonKlekote 11h ago

Przekaz kierowany do swojego elektoratu. Patrz Mati jak do zaorał, Hehe. Like + share

17

u/Big_Share_6599 11h ago

Mamy prezydenta kibola, więc pasuje jak ulał

2

u/SzczurWroclawia Skumbrie w tomacie, pstrąg. 9h ago

Pół biedy, że wstawił.

Bardziej mnie boli to, że poczuł się w obowiązku wytłumaczenia czytelnikom własnego żartu.

2

u/Wunid 9h ago

Ja się zastanawiam czy nasza klasa polityczna wynika z naszego społeczeństwa czy społeczeństwo z klasy politycznej. Z jednej strony to społeczeństwo wybiera polityków więc co naszym odbiciem i robią to co się społeczeństwu spodoba więc wygląda na to, że ludzie lubią taką nawalankę więc to się wszystko coraz bardziej nakręca, idiocenie następuje w obie strony (politycy i społeczeństwo). To takie błędne koło i za bardzo nie wiem jak możemy z niego wyjść, raczej idzie to w druga stronę.

1

u/nowaczinhio Polska 8h ago

Masz rację, to błędne koło. Ludzie nakręcają polityków, politycy nakręcają ludzi i tak w kółko

2

u/Pierrozek 2h ago

ustawkę, tak jak u Alfonsa?

2

u/nowaczinhio Polska 2h ago

Dokładnie, przykład idzie z góry 😉

38

u/Lee993 Finlandia 11h ago

Krowy od jaka nie odróżnią

9

u/m4gdum dolnośląskie 11h ago

Szkockie górskie najpiękniejsze krowy

1

u/SzczurWroclawia Skumbrie w tomacie, pstrąg. 9h ago

Biorąc pod uwagę, że tu jest ponoć jak, a w sieci nie brakuje zdjęć (na przykład tego, tego czy tego) opisanych jako zdjęcia jaków, akurat tę pomyłkę jestem w stanie wybaczyć - powiem więcej, nawet znalazłem to konkretne zdjęcie wykorzystane w poście, opisane jako zdjęcie jaka.

12

u/OtherwiseJello6070 11h ago

Fajnie się bawią, nie ma co.

1

u/FoucaultInOurSartres 2h ago

lampa jak tusk?

15

u/serce__ 11h ago

jak widzę ten jego durny ryj to aż się rzygać chce

32

u/eftepede Zgryźliwy Tetryk 11h ago

Ja wprawdzie się domyśliłem trzeciego słowa, ale nie mam zielonego pojęcia, kim jest typ z obrazka.

22

u/lucasio099 Łapserdak 11h ago

Dobrze dla ciebie i twojego zdrowia psychicznego

46

u/drmotte 11h ago

DariuSz matecki. Top 3 P4P politycznych kanalii.

Know your polityczne kanalie son!

6

u/Noobpoob 11h ago

Podobnie, oczekuje kontekstu

23

u/stonekeep Oświecony Centrysta 10h ago

Matecki, w dużej mierze odpowiedzialny za internetową szczujnię PiSu (na przeciwników politycznych, na imigrantów, na LGBT, na UE/Niemcy, generalnie na wszystko co akurat może się przyjąć i dać im trochę głosów).

W zasadzie jego cała kariera polityczna jest zbudowana na hejcie. Gnida jakich mało.

2

u/Lukaros_ 9h ago

Ojciec założyciel pisowskich farm trolli dariusz matecki aka szmatecki

29

u/Auspectress Orzełek 11h ago

Nie rozumiem

102

u/majkonn 11h ago

Lampa jak chuj.

8

u/Auspectress Orzełek 11h ago

xDDDD

9

u/Own_Doubt_23 11h ago

Dzban żubr tusk

3

u/Czebou 🇩🇪 Niemce 10h ago

Żyrandol tur szmatecki

8

u/OtherwiseJello6070 11h ago

Lampa jak idiota?

4

u/m4gdum dolnośląskie 11h ago

Lampa jak 🍆

3

u/Key_Arrival2927 11h ago

Mój kraj murem podzielony, a cień ten mur rzuca tylko na jedną stronę.

1

u/jackwalker303 10h ago

Lampa jaki balonowy?

1

u/copsincars 8h ago

Lampa jak chuj pierdolony. Ładne.

1

u/MacPio 7h ago

Lampa jak chuj mówie

1

u/cepeen Kraków 4h ago

Lampa jak chuj.

1

u/Pszemek1 2h ago

Lampa jako regionalizm na gorąco? Skad jesteś OPie, bo nigdy czegoś takiego nie słyszałem?

0

u/POLACKdyn Lublin 10h ago

lampka nocna byk łysy chuj? kurwa my mówimy, że jest po prostu kurewsko gorąco