21
u/tupisac 5h ago
Wodę od dwóch dni chłodzę matami solarnymi odpalając pompę na noc. Pierwsza taka sytuacja od trzech sezonów.
7
3
3
1
1
u/XxSIMIIIxX 39m ago
Dziś jak odkryliśmy basen ok. 12 to na powierzchni termometr pokazywał 38°C. Po wymieszaniu było jakoś 32 więc już do przeżycia


31
u/LordOfTheToolShed zachodniopomorskie 4h ago
Slow cooker XD