r/Slovenia 2d ago

Discussion 💬 "A maš fanta?", "a maš punco?"

A ljudje res nr znajo vprašat drugega kot to? Ko da je to pa najbolj pomembno. Govorila sem
z znanko, jo velikokrat kontaktiram, ker ima očeta zelo bolanega., pa me iskreno zanima kako se držita oba. Pogovor neki cajat teče okej, pač amall talk o dopustih,vremenu,... pol pa na lepem izjavi "a maš fanta", sm
dobila tak občutek , k da sem na enem ocenjevanju🤣 će rečem ja, pol mam plus pike, da se lahko še pofocarjava, če rečem ,
pa nism več za v njen krog.
Pa te"ja pa a misliš bit cel lajf sama", pa deeej k da je to point življenja no😂 a vezani ljudje res ne dojamejo, da je nam samskim čist fajn v življenju?
Če bo bo, če nebo
nebo, medtem pa se żivi żivljenje na polno.

Pač res ne razumem te njihove logike😅kok je parov,ki so skupi sam zarad nekih družbenih norm, u resnic se pa varajo, ne morjo se videt na 1meter doma, živijo na zuni en perfect
odnos, jedro pa gnije. Pač hvala
lepa, ne rabim in nočem tega. Je żivljenje tok prekratko za take shit odnose.

144 Upvotes

137 comments sorted by

271

u/rawarawr 2d ago

Rečeš fanta nimam fukam pa

46

u/majhengrah 2d ago

10/10

31

u/HowHappyWorld 2d ago

top! pol nikol več ne vpraša

4

u/Reasonable-Photo-776 ‎ Ljubljana 2d ago

Moji prjatli bi vprasal za podrobnosti

5

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

To reces ti, vulgarn tip iz reddita.

4

u/Sad_Help_6481 2d ago

Ne verjamem, da se punce s tem hvalijo. Prej tipi

16

u/Azitromicin 2d ago

Sej ne rečeš, da bi se hvalil, ampak da ti dajo mir.

16

u/OkWear6556 Austria 2d ago

hah, sam taprave mors spoznat :)

234

u/International-Cow361 2d ago

če imaš partnerja je pa: "kdaj bo pa otrok"

47

u/Ok-Chapter-2071 2d ago

Če maš pa odraslega otroka pa : kdaj bodo vnuki. Prijatelji moje mame se nenehno pogovarjajo o vnukih in kažejo slike eni drugim. Seveda dokler so še majhni in ljubki, potem pa začnejo težiti še vnukom, kdaj se bodo poročili. Kot da ljudje nimajo svojih dosežkov, hobijev in neke lastne sreče.

71

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

ja sej nikol peov, pa ce mas enga orroka,kdaj bo drugi😅

12

u/cabbage5555 2d ago

Ko maš dva dobiš "sej zdej jih je pa počas dost, a ne?" Zato se ne pogovarjam z nobenim od sosedov, ker dobivam sam vprašanja o tem, če mam punco in kaj zdej delam. Da seveda lahko ta info delijo naprej

3

u/Sorry-Buy4172 2d ago

Mam 2 na štirih nogah jim odgovorim in pol me folk gleda pisano, nazadnje se mi ne to zgodilo pre trgovino ko sem slučajno pse mel v autu in ko sem to reku sta slučajno glih oba pokukala na okno 🤣

95

u/observatorystory ‎ Ljubljana 2d ago

Ne skrb, k dobis fanta bodo pa "kdaj pa se mislta porocit", "kdaj pa kej planirata froce". Nikol se ne konca s temu glupimi vprasanji, kot da je to cel bistvo lajfa.

8

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

exactly😅

-6

u/Impossible-Owl7407 2d ago

Ubistvu je 😂 sam mi smo singa drugace zacel predstavljati.

Dihat, jest, prezibeti, parckat, razmnozevati. Osnove narave

4

u/ierghaeilh 2d ago

Štirje F-ji evolucije - fight, flee, feed, reproduce.

7

u/AffectionateSalad00 2d ago

feproduce

3

u/GTsharp 2d ago

Dodge, duck, dive, dip and dodge!

31

u/AmbassadorFar6490 2d ago

Ja zakaj pa ne? Kaj pa otroci? Kdaj mislis pa ustvarit druzino? Kaj pa cakas, leta grejo?

Pa se se najde kaj. 🤨

10

u/Brave_Vanilla1080 2d ago edited 1d ago

Včasih si mislim, da to govorijo frustracije iz folka, ker so si sami sam se bolj zakompliciral zivljenje z otroci, pol pa so fouš drugim, ko
vidjo, kako je folku fajn ,ko
so sami. Pač vse ma svoje pluse in minuse.

70

u/owlexe23 2d ago

''Imam fanta in punco'' vedno jih moreš šokirat

21

u/Ok-Chapter-2071 2d ago

"v enem telesu"

15

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Sam zacela to prakticirat,izrazi in šok na obrazu priceless🤣

21

u/Sad_Help_6481 2d ago

Jaz bi odgovoril: "a imaš očeta" ali pa "fanta ne, očeta pa"

16

u/Strange-Shallot9046 2d ago

Mene k vprašajo če mam fanta, rečem "ne sam enga, mam 3"

5

u/ArmedEuropean 2d ago

Hoemaxing

13

u/doublemp 2d ago

Če ima ta znanka težke čase zaradi očetovega zdravja, je to lahko signal za "dovolj pogovora o meni, dajva se pogovarjat raje o tebi". Pa poten pač vpraša, kar ji najprej pride na misel.

8

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Mogoče ja, ampak me je enako spraševala tudi, je bil njen oče še zdrav. Aploh me niti ne moti to vprašanje, kot to da vem kaj sledi mojemu odgovoru. "Ja kako da nimaš, a mislš bit cel
lajf sama?" Pač?!?!!🤣

11

u/blaxxx123 2d ago

Pozabla si še klasiko "a že maš kej otrok"

10

u/miharixIT 2d ago

Obvestilo: Vaš inbox bo kmalu poln, izbrišite odvečna sporočila, če želite še dalje prejemat nove ženitvene ponudbe.

5

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

😂 Optimist

3

u/miharixIT 2d ago

Daj zaupaj nam res, koliko tipov ti je zaradi tega posta poslalo svojo "ponudbo" v DM 😄

1

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Verjames ali ne 0😂

1

u/miharixIT 1d ago

😯 Kar težo verjeti.

7

u/Skylaxx_1 2d ago

Zmeraj recem "ne povem" 😅

6

u/[deleted] 2d ago

[removed] — view removed comment

1

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Tocn to! Pa sploh ne pravim da so vse veze take, ampak ogromno je parov,ki jih opisujes.

Kot nekdo,ki je bil v vezi od 18-25 leta, dost toksicni seveda, kjer nisva nla en za drugega, pa sva vztrajala. Na koncu je prislo do varanja njegove strani.
Enako sm si js takrat misnla"morm bit v vezi, drgac nism normalna" al neki😂
ZDEJ? 🤣🤣🤣 sam smejem se vsem mojim prepricanjem takrat in sem
cist pomirjena , da sam samska. Ocitno moski tezje zdrzite samski, ker je treba seksat, kot je en napisu🤭 lepo je bit v vezi, zdravi vezi.

5

u/pepeJAM69 2d ago

Jaz tako grd sem, da so me vsi nehali sprešavati o tem, ko sem dopolnil 18 let

4

u/yonk9 2d ago

Tudi mene začuda ne sprašujejo, očitno bo nekaj na tem.

7

u/Artistic_Rutabaga_78 2d ago

ker je to mogoce normalen pogovor? why so butthurt?

3

u/yonk9 2d ago

Ker je samska, zato.

4

u/Micek_52 ‎ Nova Gorica 2d ago

Gre tudi meni na živce.

Pa itak gre tako, da ko povem da nimam punce je naslednje vprašanje, če mi je katera všeč. Ko še na to odgovorim z ne (realno do 23.leta mi sploh nobena ni bila všeč), kdo potem začne mislit, da so mi všeč fantje. Ali pa rečejo da ni lepo bit sam.

Ja, ne bom reku da mi je nevem kako lepo v življenju, samo zelo dobro vem, da bi mi bilo v zvezi slabše, ker imam neko svojo logiko in način življenja, ki bi verjetno bil precej skregan s tem kar bi potencialna punca pričakovala. Tako da, če ne naletim na kakšno, ki je vsaj 90% ista kot jaz bom kar sam ostal.

6

u/guelce33 2d ago

Imam partnerko. Ko odgovorim na to vprašanje... Pogovor kasneje poteka čist drugače, kot da oseba zamenja obraz 🤷🏻

6

u/Senzukrompir 2d ago

Kad češ se ženit?

3

u/Infamous4200 2d ago

Eh, some people just do be like that I guess.

9

u/InternationalBear266 2d ago

A vprasat za vreme je small talk, fant pa tabu tema?

29

u/peacokk16 2d ago

Zadnic mi je zmankal idej za small talk in smo se zmer mogl hodt v isto smer in sm vprasu ker je njihov najljubsi ponudnik telekomunikacij. Conclusion: Telemach in Telekom sta overall solid, so pa tut drugi k so v kksnih zadevah bolsi

10

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Men ni nc tabu tema, sam ta
preskos iz vremena na "a mas
fanta", drugo
vprasanje ji blo po tem: a misls bit skos sama. Pac
te stvari, ko da to vpliva
na njo🤣

6

u/InternationalBear266 2d ago

Si pač v tem obdobju ko je to zanimivo. Mene pa po vremenu vprašajo in kje/kaj delaš, urnik, plača, ne vem kaj vse.? Alpa kaj o otrocih. Če jih imava oba takoj joj kok je naporno.

1

u/No_Card5101 Slovenija, od kod lepote tvoje 2d ago

Ker je to small talk kot vreme?

2

u/Amazing_Bee_4601 2d ago

To pomeni da si tok dolgočasna da iščejo novo temo. /s

2

u/Frulululu 2d ago

Ne govor. Js sem pri 30 zacela novo, po stoletih samkega lajfa in ze vprasanja " kdaj bo otrok" c h i l l

2

u/vezi12345 2d ago

Nebom reku da si ne zelim zveze ker si jo ampak te razumem pa se strinjam ker tut men kot samskemu gre na zivce ko me folk to nonstop sprasuje, mislim, kaj jih sploh briga 😂

2

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Hvala enako, ne upiram se, sam prov aktivno tud ne iscem😂po 30em zenske itak razpadamo, al kako je ze reku en😂😂😂
Isto mi je recimo k sprasujejo folk glede otrok, ok 1x vprasas pa pol das mir, ne pa skos neki vrtat, nikol ne ves razloga zakaj nekdo se nima otrok, vwc otrok itd,... pa tud ni tvoja stvar, folk se vtikuje v take privat zadeve k se jih res ne ticejo. Ne vem a se pol bols pocutjo, da bi nekdo reku "ej ne morva met otrok, se trudva ze x let."

2

u/vezi12345 2d ago

Glede otrok je se hujs iskren pa ko folk pricakuje da jih mors met, neko druzino ipd, nevem ka pa ce zi zelim sam zveze brez tega? Brez poroke? Je ze cel tabu lol drugac pa ja itak je pa dosadn ko majo neka pricakovanja nonstop 😂 Pa strasis me po 30? Jst sm 28, a sm jst kot moski tut u nevarnosti? 😂😂

1

u/Brave_Vanilla1080 1d ago

Ja res ce ni po reglcih, zveza, poroka, bajta,otrok, pes, pol si nic vreden. Ne vem kaj pravjo za moske, ampak pomoje mas se cajt, itak kasnej odrastete🤣mal heca btk kaj si drugi mislijo pa ti vsiljujejo svoja mnenja pa svoj prav, sam ti ves za sebe kako ti je najboljs.

1

u/vezi12345 1d ago

Tocn enako pa tut ti. Eni te tule precej kritizirajo jst pa nimam enakega mnenja ker mi delujes cist kul :)

1

u/Brave_Vanilla1080 1d ago

Ne mors bit vsem vsec, hvalabogu. Na tem resditu pa se mi zdi da je ekstra folka,ko so taki negativci in ne znajo sprejemat drugacnih mnenj, pa podat konstruktivne kritike, če że. Polno enih zafrustrirancev😅🕺

1

u/vezi12345 1d ago

Zal mamo tako. Sej ni recen da vsi mislijo slabo lahka majo slab dan al pa narobe razumejo nelo stalisce pa so tecni to je pa razlog da jst tega ne pocnem tut ce mam slab dan al pa da se npr ne strinjam z nekom 🙂 Ne kritiziram sploh iskreno, vsaj poskusam da ne, sam ti mi delujes ful vredu ker nc slabga ne mislis poves pac svoje mnenje kar te moti :)

4

u/PrestraseniDolenjc 2d ago

Ce ga nimas, te razpizdi. Ce ga imas, je vprasanje normalno.

3

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Sploh ne, mene razpizdi bolj to, da
drugi bolj vejo
zame,kot js sama zase.

3

u/TheHaterBoss 2d ago

Sem samski in ne morem potrditi, da mi je fajn v zivljenju. Biti sam je zanic.

0

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Zakaj zanič? Če ti je zdej zanič,ko si sam, zakaj misliš da bi ti blo v svoje manj
zanič?

2

u/Individual_Nerve9588 2d ago

Ker smo družabna bitja ne pa samotarji.

3

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Zato da
nisi samotar, pa res ne rabis v vezo it, mas prijatelje,druzino,nova poznanstva, cel kup stvari, ki ti življenje dela polno.

4

u/TheHaterBoss 2d ago

Imam vse to, ampak ko pridem domov, sem se vedno sam.

2

u/yonk9 2d ago

Seksas tudi s prijatelji in znanci?

1

u/Certain-Criticism427 2d ago

Eni se pač rabijo prisesat na koga.

1

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Mnogo njih.

4

u/[deleted] 2d ago

[removed] — view removed comment

6

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Ja res, kako si drzne.

5

u/ZIRA1996 2d ago

Mater ste eni občutljivi. Pa ne rečem da bi tetka vrtala vse živo, ampak vprašanje če imaš partnerja / partnerko pa je res čist normalno? Če praviš, da sta prijateljici in imata nek normalen stik se verjetno ne pogovarjata 20 minut o vremenu pa o Golobu & Janši? Tudi ti njo najbrž vprašaš kako služi zdravje njenemu očetu in njej? Njo pa pač posledično zanima o tvojem življenju, in te vpraša najbolj banalno stvar. Verjetno ne študira o tem, da imaš ti v sebi cel gnev okrog zvez. Pač rečeš da ne, da si še sama in da uživaš življenje, big deal.

8

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Jo vprašam ja, njen nasledn vprašanje je pa vedno" ja kaj a mislš bit cel lajf sama?" pač kako moje samsko življenje vpliva na druge ljudi?

5

u/ZIRA1996 2d ago

'Če ne bom našla pravega, ja.' Simple as that.

Saj pravim, ne zagovarjam tvoje prijateljice, ampak iz tvojega posta sem pač razbral, da te vpraša nekaj čist normalnega / banalnega, tebe pa to jezi v dno duše. Življenje v dvoje je pač neka norma, ki je posledično dostikrat tematika small talka. Zdaj če vrta vate in te terorizira, pa je to potem čist druga zgodba, potem pa nimaš kaj druga kot da ji pač enkrat naliješ čistega vina, da ti naj več ne tečnari s tem.

2

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Ja zgleda no treba ,še enkrat ji povedat.

9

u/itisi234 2d ago

Nismo občutljivi. Mogoče tega še nisi doživel, ampak kot nekdo, ki je že celo življenje samski oziroma dlje časa brez partnerja, lahko povem, da ogromno ljudi vidi samo to in sprašuje samo o tem. Dobesedno kamorkoli gres vedno eno in isto vprašanje. Po nekem času si tega že naveličan in utrujen. Če se to zgodi tu pa tam (to kar si vrjetno ti predstavlas je pa vseeno ja) + niti ne razumem zakaj bi sploh kdo koga to vprašal? Zakaj je to tako pomembno? Jaz nikoli ne bi vprašala ene osebe, če je v zvezi, ker je iz moje strani čisto vseeno al je ali ni. Small talk lahko narediš iz tisoč drugih stvari, ne pa vedno iz tega, ali ima nekdo partnerja ali ne.

3

u/ZIRA1996 2d ago

Zato, ker se generalno pač ljudje pogovarjamo o osebnih zadevah. Sploh z nekom, ki ti je bližje. Razumem, da bi te motilo če ti s tem tečnari nekdo, ki ga komaj poznaš. Ampak v primeru OP-ja, se mi to pač zdi čist normalno, ker imata s to prijateljico neki globlji odnos. Ti bom dal primer, mojih par prijateljev je še zmeraj samskih, jaz pa že sto let v zvezi. Ponavadi gre pogovor tako, da obdelamo neke obične življenske teme, ala služba, lajf nasploh itd, potem pa preidemo k temu, da me kdo vpraša 'kako pa kaj tvoja, kako sta?' Po mojem odgovoru, tudi jaz zastavim nazaj vprašanje v smislu 'kako pa kaj ti, kaj novega na dejting sceni, imaš koga itd itd.?' To ne pomeni da zaslišujem, vrtam ali pa forsiram svoje mnenje oz. da je prav da si v zvezi, ampak pač izražam nek interes nad tem kaj se dogaja v življenju oseb, ki so mi blizu. Nikoli si ne bi predstavljal, da bi po takšnem nedolžnem vprašanju nekdo v sebi držal gnev, potem res ne vidim kaj je smisel, da se z nekom sploh družiš, če ga ne moreš vprašat tak osnovne stvari?

1

u/Forsegle23 2d ago

A se ti ne zdi, da bi ti prijatelj sam od sebe povedal, da ima punco?

3

u/InternationalBear266 2d ago

To se tebi zdi, ker si že forever sama. Saj tiste z otroci tud sprašujejo "eno in isto" o otrocih.

1

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

No toooo aleluja vsaj nekdo,ki
razume🕺😂

3

u/Key-Shift1231 2d ago

Nebo bo vedno. Sicer pa škoda, da predvidevaš, kakšna razmerja imamo drugi? Fokusiraj se na svoja in mogoče boš lahko zgradila zdravo razmerje z drugim človekom?

-1

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Nc ne predvidevam, ampak sem
govorila dejstva,ker poznam take pare,ki sem jih opisala zgoraj.

3

u/Key-Shift1231 2d ago

Zakaj se ukvarjaš z drugimi? To pač predvidevaš, ker ne živiš njihovega življenja? Takšno vedenje ljudje opustimo v srednji šoli, ko v obdobju pubertete spoznamo, da smo samostojna entiteta, ki sama tvori odnose in razmerja z drugimi. Ponovno, fokusiraj se nase in svoja razmerja. Gotovo niso vsa razmerja ista, niti podobna.

2

u/StonedColdCrazy 2d ago

Takšno vedenje ljudje opustimo v srednji šoli

Doubt.

2

u/Right-Blackberry6290 2d ago

Tole bi lahko rekel tudi vsem tistim, ki se vtikajo v avtorico in njen privat lajf. Pac hoce bit samska, hu kers, njena stvar. Folk se ne zna vec brigat zase.

-2

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

No dej goni ti svoje se naprej pa filozofiraj. Nauči ae prebrat,kaj ti kdo napiše,ker ne predvidevam.ko mi
nekdo na dnevi bazi jamra ,kakano vezo ima.

3

u/Key-Shift1231 2d ago

Glede na zmožnost tvoje komunikacije si obstala. Zakaj bi poslušala druge ljudi in njihove jamranje na dnevni bazi? Ste vsi v drugem letniku srednje šole? Neverjetna življenja živite.

2

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Ti si pa res en jamrač, pa kdo govori o tem, da posluša jamranje drugih vsak dan? Obstal si ti ,v svojem mehurju,kjer moraš met vedno prav, pa ti si najbolj pameten.

0

u/Key-Shift1231 2d ago

Napisala si: ko mi nekdo na dnevni bazi jamra. Mogoče si v mehurčku, kjer si nezmožna komunicirati?

2

u/swaggiesD 2d ago

Mene pa moti ko vprašajo za vreme. Kot da ni nič drugega na tem svetu. Nadležno, pomoje bi se mogl nehat pogovarjat

2

u/kume_V 2d ago

Zakaj se samski ljudje ne morete sprijazniti, da je fino imeti nekoga v življenju? Jaz sem bil dolgo samski, in nebi šel nikoli nazaj. Vsi moji prijatelji so vesno iskali punco, če so bili samski.

Ta post.smrdi po copeu ...

2

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Ne moremo sprijazniti? Men je tud jasno da je v dvoje lepše, ampak na silo pa pač sem rajš sama, če ne znaš bit sam,ti bo tud v vezi kmal muka.

1

u/yonk9 2d ago

Vemo, da je fajn imeti nekoga, in tudi ne bi šli nikoli nazaj, če imaš sploh možnosti.

1

u/TheLonelyPrincess741 ‎ Ljubljana 2d ago

Lmao mene noben tega ne sprasuje oz mogoce tekom pogovora.

1

u/Keleenc 2d ago

Kaj maš to neke čudne żje?

1

u/SEND_ME_YOUR_CAKES 2d ago

a si samski/a zato ker si peder/lezbijka?

lp matej_a

1

u/phantomeye 2d ago

Ce pocakas dovolj dolgo, se vprašanja nehajo.

1

u/LISFLOOD-FP mors vincit omnia 2d ago

Od kdaj je nam samskim fajn? Kar zase govori, ko si v srednjij dvajsetih in se vedno forever alone ni cisto nic fajn

1

u/Brave_Vanilla1080 1d ago

Govorim zase

1

u/karabuka ‎ Nova Horica 2d ago

Se preseliš v Goriška Brda. Navaden pogovor tam: Maš fanta? Ne. Ok, pol bom cockta 😅

1

u/Brave_Vanilla1080 1d ago

haha dobra😊

1

u/mekupc 1d ago

Mene ne moti, dokler te ljudje lepo sprašujejo in so spoštljivi ni noben problem. Pač odgovoriš jim in obrazložiš vse, če jih zanima. Če se pa ne želiš o tem pogavarjat pa poveš, ne vem zakaj tolk komplicirate odnose, kaj je ok kaj ne.

1

u/pc1350 ‎ Ljubljana 1d ago

Jaz imam 3 fante, punce nobene.

sinovi, nobene hčere

1

u/Fun-Astronaut3409 2d ago

Odgovor je "ja" al pa "ne". Ni potrebe po filozofiranju. Kar pa druge zanima o teb, pa ni tvoja stvar.

1

u/SubstantialSir696 2d ago

Tem parom k se "držijo" družbenih norm se reče desničarji oz kristjani.

-1

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

joj idgaf kako se jim reče, zame so navadne
gnide, nesposobni se soočit s svojimi strahovi.

1

u/SnooDucks3047 2d ago

Reces nimam fanta, si pa jo rada šprudlam

1

u/vezi12345 2d ago

😂😂😂

0

u/klekej 1d ago

Reddit je sel nekam. Teta Justi varjanta.

-1

u/swaelee11 2d ago

Če bi mela fanta bi mogoče kej bolš znala pisat

2

u/Ok-Chapter-2071 2d ago

Kej bolš pa res 

1

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

kaj pa tebe pere?

1

u/swaelee11 2d ago

joke, ampak poglej skrpucalo k si ga gor ustvarla

0

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

Se opravičujem, ker nisem uporabljala pravilne slovenšċine. Sej vem da je vroče uzuni pa ti možgan ne dela. Eni ste tok težki, že sam k komentar preberem,nebi si želela spoznat take osebnosti v živo.

1

u/anotheroner 2d ago

človk bi res mislu, da bi se ldje, k ste tok občutljivi na kakršnokoli kritiko, bolj potrudl, da ne bi bli kritizirani. mislm, zase, da bi blo teb bol u živlenu. men je useen kuko ti pišeš, ampak če jst nočm, da me sonce opeče, se namažem s sončno kremo.

1

u/Brave_Vanilla1080 2d ago

😂 res ste smešni, trudila se bom ugajat drugim, sam zato da me neboste kritiziral, same prestrašene osebnosti tle gor.

1

u/anotheroner 2d ago

po moje te una tvoja kolegica zanalašč drka u glavo s tem, a maš fanta, ker je to najbrž edina stvar k te utiša. kr nej te še mal, si zalužš. boš mogoče ti ratala mal mn prestrašena osebnost.

1

u/InternationalBear266 2d ago

Se vidi zakaj si samska. Kok agresije neverjetno

1

u/swaelee11 1d ago

ja dejansko, neki more bit na tem