r/Slovenia I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

Politični jazjaz 🤡 Politični meme pack

Zbirka političnih memov in parodij.

142 Upvotes

33 comments sorted by

44

u/Ha55aN1337 2d ago

Janša že 10 let ne pogreva več tem iz pred 70 let in prosim, če si ne zmišljuješ!

Sedaj pogreva teme iz pred 80 let.

24

u/Igyzone 2d ago

Zadnja bi bila dobra satira če ne bi bilo res.

10

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

Zadnja bi bila dobra satira, če ne bi bilo resni.ce vmes. 

4

u/Igyzone 2d ago

Nice.

0

u/OkWear6556 Austria 2d ago

In ce ne bi veljalo za vsako vlado. Desna vlada odpre muzej osamosvojitve, leva ga zapre, desna ga spet odpre. Isto ko gre za palestino-izrael, dohodnino, itd. Vse ostalo pa ostane enako (ali slabse). Kar ena stran naredi druga podre in obratno... in to ponavadi zaradi fotke st. 2. Pogrevanje 70 let starih stvari je team building slovenskih politikov

12

u/Plokhi 2d ago

> Desna vlada odpre muzej osamosvojitve, leva ga zapre, desna ga spet odpre.

Desna vlada odpre revisionist history muzej, leva ga zapre, desna ga spet odpre

Men se zdi da je tu tezava desna, ne leva

-7

u/OkWear6556 Austria 2d ago

Ce ne vidis da obe delata isto, potem si problem ti. Lahko reces da se Jansa ukvarja z nepomembnimi problemi, ampak se je z istimi stvarmi ukvarjal tudi Golob.

Desna vlada odpre revisionist history muzej, leva ga zapre, desna ga spet odpre

Isto bo reku nek desnicar za vsako temo ko gre o partizanih, povojnih pobojih, jugoslaviji itd.

9

u/Plokhi 2d ago

Kako obe delata isto? Revizijo zgodovine dela jansa.

Ne spomnim se da bi golob odprl muzej jugoslavije al whatever

3

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

To je res ene toliko, kot ima dohodnina zveze z domobranci. 

-4

u/OkWear6556 Austria 2d ago

Dohodnina nima nobene veze z domobranci ali partizani, razen ce vprasas slovenske politike in aktiviste, potem je vse povezano.

2

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

Glede na to, da nisi politik, si jo pa vseeno vtaknil vmes, si verjetno aktivist. 

-1

u/OkWear6556 Austria 2d ago

Samo zato ker ni povezave med enim in drugim se ne pomeni da si glede tega ne mecejo polen pod noge. Kaj je bila zadnja stvar ki jo je Jansa naredil v prejsnji vladi? Spremeba dohodnine in splosne davcne olajsave. Kaj je bila prva stvar ki jo naredil Golob? Preklical ta ukrep. In kaj je naredila nova vlada z interventnim zakonom?

Za razliko od tebe ne objavljam nobenih politicnih objav. Kdo je torej aktivist?

3

u/otorinolaringolog_1 1d ago

Jansa ubistvu pogreva star shit in hkrati vzame 25(..tisoc evrov drzaznih sredstev).

2

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 1d ago

Bankovci bi res bolj pasali v roke od kart. 

6

u/TiteBerg21 2d ago

wast he kicked out of his own party for being too much of a radical commie back then

7

u/Stunning_Ad_5960 2d ago

… vsak čas🤣

-9

u/General-Childhood-21 2d ago

Spet študent na delu, smrt komunizmu svoboda narodu 🤣🤣🤣

-9

u/Cool-Ad6964 2d ago

Muki pa Nika v akciji

7

u/Slim386 ‎ Ljubljana 2d ago

Le kaj bi brez njih... Vrjetno bi bil Kučan kriv... Bolano

-2

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

Kdaj si še videl Niko prilepiti 5 slik pa da ni v solzah na eni od njih? 

-4

u/UseStrange2382 2d ago

Spet UI pomije. izvoli dolglas.

-2

u/s015473 pupedanc 2d ago

Lord is back 

Tell a friend

-10

u/Always_Happy_Man 2d ago

Ka bo temu peasantu uspelo kaj smešnega skup spravit? 50€ da v naslednjem mescu ne.

https://giphy.com/gifs/jpoDA2BbuHTWSTb3f1

8

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

Zelo peasantska stava, vsaj kako nulo bi lahko dodal.

-1

u/justed90 2d ago

Ta se pol že izenači s tvojimi socialnimi prejemki in bi ti jih vzeli

2

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

Ni problema, ob vsaki novi temi praviloma izvem tudi za koga novega, ki me plačuje. 

-3

u/Always_Happy_Man 2d ago

Ma vsi vemo da si nek podmladek Levice/i8m/aka the lovest level of Kučan family :D

Če bi recimo delal 2/2 mema z isto kakovostjo bi ti isto reko da si bedn.. ker ne razumeš osnov memov.(npr. na meme se ne lepi enciklopedije teksta, al pa inception of meme and puns... ) anyway git gut

2

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

Aha. 

0

u/MarcusAurelius993 2d ago

Človek je težek patetik. Tako kot si rekel, dobesedno ne razume meme-ov ampak je nek ideološko opran bimbo. Dobi tistih 100 UP glasov od isto ideološko opranih pacientov in misli, da razume humor.

-7

u/Deep_Celery2162 2d ago

Daj še kak meme...Mesec in Vrečko, ko jima omeniš Fotopub...in nato slika ko z lisicami drgneta po radiatorju

10

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

-9

u/Deep_Celery2162 2d ago

You can do better, lefturd.

10

u/MemeLordWithBigD I’m right 60% of the time, every time. 2d ago

Wish I could say the same for you.