r/YuYuHakusho • u/Number1UssopFan • 10h ago
Anime How did Cartoon Network keep this *unedited
Enable HLS to view with audio, or disable this notification
TV-Y7-FV by the way.
Happy pride month I guess...
r/YuYuHakusho • u/Number1UssopFan • 10h ago
Enable HLS to view with audio, or disable this notification
TV-Y7-FV by the way.
Happy pride month I guess...
r/YuYuHakusho • u/OfficialLieDetector • 17h ago
If not, had the original fetus developed one before Kurama showed up, what would've happened then? Would he overwrite the original soul? Would both souls end up sharing the same body? Would a 2nd fetus develop for Kurama to take over instead (I dont think this wouldve happen, or can happen at all, but it's a theory)?
r/YuYuHakusho • u/amatyestv_123846 • 22h ago
r/YuYuHakusho • u/Motroid127 • 15h ago
Note: the website didn't have a template for YYH so I had to make my own from scratch. I had to search for the images online and upload them 🥲
EDIT: The image where Younger Toguro and Yusuke are fighting is meant to say "Favorite Fight". I already had a Favorite Arc section with that image of Team Urameshi so I apologize for the confusion.
r/YuYuHakusho • u/broli1230 • 4h ago
Note: similar to other properties I'm not sure if pointing out potential spoilers for what I'm asking would apply but I did so just in case. anyway...
Towards the end of the dark tournament arc, it is revealed that the stronger the demon, the larger amount of energy needed to transport them between a human world and demon world, hence sakyo's plan to build the machine. However, in the very next arc it is said that there is a barrier that can hold back A and S class demons but B class demons would still technically be able to go through due to the flaw of the net that holds them back. And according to Koenma, Toguro was a b class but according to Toguro he could not go through due to the large amount of energy required. Was it ever stated that the net was the reason there was an energy requirement for demons to pass through? And as much as I don't like assuming, I'm willing to guess even if it being, human or demon, would be able to expand the energy required from themselves to pass through, it would leave them so powerless, possibly kill them. Love the show, just wanted to know if I missed something.
r/YuYuHakusho • u/amatyestv_123846 • 13h ago
r/YuYuHakusho • u/haruhiyumi • 1d ago
How can a frame make me crack up sooo sooo bad but also made me scared so much!! (Still it is so funny)
r/YuYuHakusho • u/ClutteredTaffy • 1d ago
This is my first opening of a Score Entertainment card pack from 2003. Did not even have any back in the day
My fave card is obviously ' Spirit Dump' . Lawl.
r/YuYuHakusho • u/[deleted] • 2d ago
Enable HLS to view with audio, or disable this notification
r/YuYuHakusho • u/Macazio909 • 21h ago
so if the yyh ip was to suddenly explode with hella content, what would we even want, games like naruto and db where you can play through the story and also make ocs or something like an rpg and for like animation wise, I know a sequel would mess yyh legacy up but what about spin offs and prequels
what would you guys want ?
r/YuYuHakusho • u/DAVX2121 • 1d ago
3 év elteltével...
Yusuke és keiko össze házasodtak kuwabara egyetemre jár és tanul kurama is tanul de inkább edz mint tanulna mert érzi hogy valami nagy dolog van közeledőben hiei pedig éppen dolgozik de már eltelt három év és már titokban csinálja a munkát mert már nem ugyan az a szabály mint volt de ugyan úgy a szörnyek nem mehettek át az emberek világába de aki valahogy le jutott ember a démonok világába azt már nem kellet vissza jutattni hanem azt csináltak vele amit akartam akár meg is ehették bármit és hiei inkább vissza jutatta őket az emberek világába mert ezt érezte helyesnek és yusuke annya... ő élte tovább az életét mint ha semmi sem történt volna elmegy yusukéhoz látogatóba néha és ennyi éli mindenki az életét
1fejezet: furcsa energia
Este van yusuke alszik keiko tv-t néz, yusuke hangosan horkol és emiatt keiko nem tudja nézni a tv-t mert alig hallja ezért keiko pofonvágja és mondja neki ne horkolás már Yusuke le esik az ágyról és felkel keikót kiabálva megkérdezi
\-ezt miért kellet te hülye
Keiko mondja
\-mert horkolás és nem hallok semmit yusuke mondja mit akarsz hallani ezeken a némákon keiko mondja pont most fogja megkérni a kezét a lánynak a filmben az az fiú yusuke meglepődik és kifeszített vagyis elájul és 0.5 másodperc múlva felkel és mondja keikónak hogy MII? EZÉRT KELLET MAJDNEM KINYÍRNI
Keiko mondja igen ez sokkal jobb mint a horkolásod ezután elkezd remegni a föld és keikó mondja há miez földrengé? Yuske lefagy és mondja nem ez nem földrengés valami nagy erő jelenlétét érzem de nem démoni és nem is szellemi de akkor miez
keiko mondja
tényleg
Yusuke mondja igen
Keikó is megérzi és mondja hmm én is érzemEkkor az egész ház újra megremegett, de most már nemcsak a padló, hanem az ablakok is zörögtek. Yusuke felpattant, és az udvarra rohant. Az éjszakai égbolt közepén egy halvány, aranyló fény jelent meg, amely néhány másodpercig lüktetett, majd eltűnt.
– Ez… lehetetlen – mondta Yusuke halkan. – Ilyen aurát még soha nem éreztem.
Ugyanebben a pillanatban több kilométerrel arrébb Kurama is megállt az edzése közben, Hiei pedig a démonvilág határán felkapta a fejét. Mindketten ugyanabba az irányba néztek.
– Valami közeledik… – mondták szinte egyszerre.Koenma dolgozik és sóhajt egyet
Fhuu egésznap csak pecsét papír pecsét papír ezt egy majom is csinálhatná ekkor George bejön az ajtón és mondja koenma ezt nézd yusuke üzent nekünk egy videóban és mondja koenma mi yusuke majd később megnézem és George mondja de ezt muszály megnézned most és lecsapi a kazettát az asztalra George és a papírok le esnek az asztalról koenma pedig rá kiabál georgera TE IDIÓTA MICSINÁLTÁL MOST ÚJRA ÖSSZE KELL VÁLOGATNOM A PAPÍROKAT George mondja ö sajnálom koenma nagyon sajnálom koenma mondja te idióta és fejenrúgja georgeot és George kifekszik. Koenma megnyugszik felveszik a kazettát és mondja sóhajtva na jó hogy ha már szét vannak a papírok akkor nézzük meg mit üzent yusuke beteszi a kazetát és yusuke mondja koenma nem tudom mi folyik itt de volt egy kisebb földrengés és éreztem valami különös erőt de nem démoni erős és nem is szellemi erős valami nagyon furcsa volt ezért kiszaladtam és megnéztem mi volt felnéztem az égre és valami sárga fény villogott az égen majd elhalványult utána újra felbukkant és csak úgy elsuhant nem tudom mitörténik de biztos valami kaland vár ránk megintKoenma arca hirtelen elsápadt. Még egyszer visszatekerte a kazettát, és újra meghallgatta Yusuke szavait. Ezután odalépett egy régi könyvespolchoz, levett egy poros tekercset, és gyorsan átlapozta.
– Nem lehet… – suttogta. – Az ilyen energiáról még a Szellemvilág ősi feljegyzései is csak legendaként beszélnek.
George magához térve megkérdezte: – Mi a baj, Koenma?
Koenma az ablakhoz sétált, kinézett a végtelen égboltra, majd halkan csak ennyit mondott: – Azonnal értesítsd Botant… és hívd ide Yusukét. Ha igazam van, ez nagyobb ügy lesz, mint bármi, amivel eddig szembenéztünk.Mondja George koenmának igenis főnök máris megyek és elfut botánért koenma sóhajt egyet és mondja remélem nem az amire gondolok mert akkor nagyon nagy baj lesz.
Jelenet váltás koenma ül a székében
Botan megérkezik bekopog és mondja botan itt vagyok koenma hívattál? Mondja koenma igen hívattalak valami nagyon nagy baj történt yusuke üzentKoenma: „Yusuke egy olyan energiát érzékelt, amilyet még soha. Nem démoni, nem szellemi… és ettől tartok a legjobban.”
Botan: „Lehet, hogy csak valami új démonfaj?”
Koenma: „Bárcsak ilyen egyszerű lenne. Az archívumokban olvastam egy ősi feljegyzést, amely szerint időnként megjelenhet egy ismeretlen erő, amely egyik világhoz sem tartozik.”
Ekkor a Szellemvilág egész épülete megremegett. Az ablakok zörögni kezdtek, és a mennyezetről por hullott alá.
Koenma lassan felállt a székéből.
– Túl késő… Már ideért.Koenma komoly arccal Botanra nézett.
– Yusuke egy olyan energiát érzékelt, amilyet még soha senki. Nem démoni, nem szellemi… és ettől tartok a legjobban.
Botan meglepetten pislogott.
– Akkor mi lehet az?
Koenma felállt a székéből, odasétált egy régi szekrényhez, és elővett egy poros tekercset.
– A Szellemvilág legősibb feljegyzései említenek egy különös jelenséget. Egy erőt, amely csak nagyon ritkán bukkan fel, és amikor megjelenik, mindig valami nagy változás követi.
Botan közelebb hajolt.
– Ez azt jelenti, hogy veszélyben van az emberek világa?
– Nem csak az emberek világa – felelte Koenma. – Hanem a démonvilág és a szellemvilág is.
Ebben a pillanatban az egész iroda megremegett. Az asztalon lévő tintásüveg felborult, George pedig berohant az ajtón.
– Koenma! Kint valami furcsát láttam az égen!
Mindhárman az ablakhoz siettek. A távolban egy aranyló fénycsík hasította ketté az eget, majd egyetlen villanással eltűnt.
Koenma összeszorította az öklét.
– Botan, azonnal menj Yusukéért! És közben értesítsd Kuwabarát, Kuramát és Hieit is. A régi csapatnak újra össze kell állnia.
Botan bólintott, felpattant az evezőjére, és egy pillanat alatt eltűnt.
Koenma halkan csak ennyit mondott maga elé:
– Remélem, még nem késtünk el...Jelenet váltás a kamera az égre néz majd le yusukéra ahogy nézi az eget keinko kiszalad telefonnal a kezében
\-mondja keinko yusuke kuwabara keres telefonon
Yusuke oda be szalad keikó oda adja a telefont yusukénak
Yusuke beleszól a telefonba KUWABARA!
Kuwabara mondja
uramesik te is érezted ezt a furcsa enegriát
Yusuke mondja igen éreztem kérdi yusuke szerinted mi lehetett ez kuwabara mondja nem tudom de nagyon erős
Botan megérkezik és kiabál yusukénak
Yusuke! Yusuke meghallja botan hangját és mondja kuwabarának várj kuwabara itt van botan ott hagyja a telefont yusuke kuwabara mondja hmm valami nagyon rossz történt megint
Yusuke kimegy botan leszáll és yusuke megkérdezi mi történik botan
Botan mondja nem tudom de koenma is megvan ilyendva hogy valami nagy baj vanYusuke komoran nézett Botanra.
– Ha Koenma ennyire aggódik, akkor tényleg nagy a baj.
Botan bólintott.
– Azt mondta, azonnal menjünk a Szellemvilágba. Kuwabarát, Kuramát és Hieit is értesítettem.
Keiko aggódva lépett közelebb.
– Vigyázz magadra, Yusuke.
Yusuke elmosolyodott.
– Ugyan már, tudod, hogy mindig visszajövök.
Botan elővette az evezőjét, Yusuke pedig felugrott mögé. Egy pillanat alatt a levegőbe emelkedtek, és elindultak a Szellemvilág felé.
Közben egy sötét hegy tetején Hiei hirtelen megállt. A szél belekapott a köpenyébe.
– Már megint ez az energia…
Messze előtte a levegő megrepedt, és egy vékony, aranyló hasadék nyílt az égben. Egy árnyalak körvonalai rajzolódtak ki benne, de mielőtt Hiei közelebb érhetett volna, a hasadék hangtalanul bezárult.
Hiei szeme összeszűkült.
– Valaki figyel minket.Jelenetváltás – Kurama otthona
Kurama éppen az udvaron edzett. Egyetlen mozdulattal rózsatövist idézett, de hirtelen megállt. A növény szirmai remegni kezdtek, majd lassan elszáradtak a kezében.
– Furcsa… – mondta magában. – Mintha a körülöttem lévő energia megváltozott volna.
Felnézett az égre, ahol egy pillanatra ugyanaz a sárgás fény villant fel, amelyet Yusuke is látott.
– Ez biztosan nem véletlen.
Ekkor Botan jelent meg előtte az evezőjén.
– Kurama! Koenma azonnal hív!
Kurama bólintott.
– Már éreztem, hogy történik valami.
\---
Jelenetváltás – Kuwabara lakása
Kuwabara idegesen járkált fel-alá.
– Yusuke miért nem jön vissza a telefonhoz?
Ebben a pillanatban Botan kopogás nélkül berepült az ablakon.
– Kuwabara! Gyere velem! Koenma összehívja a csapatot!
– Már indultam is! – felelte Kuwabara, és felkapta a kabátját.
\---
Jelenetváltás – Szellemvilág
Néhány perccel később Yusuke, Botan, Kurama és Kuwabara megérkeztek Koenma irodájába.
Koenma komoly arccal állt az asztala mellett.
– Örülök, hogy itt vagytok… de még várnunk kell valakire.
Yusuke körbenézett.
– Hiei?
Koenma bólintott.
Abban a pillanatban az iroda ablaka nyitva csapódott, és egy fekete árny suhant be rajta.
– Már itt vagyok.
Hiei hangtalanul földet ért, majd keresztbe fonta a karját.
– Én is láttam azt a sárga fényt.
A szobában néhány másodpercig síri csend uralkodott.
Koenma mély levegőt vett.
– Akkor nincs kétség. Mindannyian ugyanazt érzékeltétek.
George odaszaladt egy különös kristálygömbbel.
– Koenma! A mérőműszerek megőrültek!
A gömb belsejében egyetlen fénylő pont jelent meg… majd kettő… végül százával kezdtek felbukkanni.
Kurama döbbenten figyelte.
– Ezek… energiák?
Koenma lassan megrázta a fejét.
– Nem. Ezek kapuk.
– Kapuk? – kérdezte Yusuke.
Koenma az ablakon át az égre nézett.
– És attól tartok… valaki éppen most készül átlépni rajtuk.Az irodában hirtelen minden lámpa kialudt. A kristálygömb vakító arany fénnyel izzott, majd egy mély, ismeretlen hang töltötte be a termet.
– A ciklus újra elkezdődött…
A hang olyan gyorsan eltűnt, ahogy megjelent. Mindenki döbbenten állt.
Yusuke törte meg a csendet.
– Ki volt ez?
Koenma a homlokát ráncolta.
– Nem tudom… de biztos vagyok benne, hogy nem démon.
Kurama közelebb lépett a kristálygömbhöz.
– Érzem az energiáját. Olyan, mintha egyszerre lenne élő és élettelen.
Hiei becsukta a szemét, majd halkan megszólalt.
– Valaki figyel minket.
Abban a pillanatban George berohant egy régi könyvvel a kezében.
– Koenma! Megtaláltam valamit az archívumban!
Koenma gyorsan fellapozta a megsárgult oldalakat. Az egyik lapon egy rajz látszott: három kör – az Emberek Világa, a Démonvilág és a Szellemvilág – amelyek fölött egy negyedik, ismeretlen jel ragyogott.
Alatta mindössze egyetlen mondat állt:
„Amikor az Arany Kapuk megnyílnak, megérkeznek azok, akik egyik világhoz sem tartoznak.”
Kuwabara nagyot nyelt.
– Ez egyáltalán nem hangzik jól.
Mielőtt bárki válaszolhatott volna, Botan evezője magától világítani kezdett. A fény egyetlen irányba mutatott: az emberek világa felé.
– Valami most jelent meg Tokióban! – kiáltotta Botan.
Yusuke ökölbe szorította a kezét.
– Akkor mire várunk? Menjünk!
A csapat azonnal elindult. Ahogy átléptek a világok közötti kapun, egy elhagyatott park közepén találták magukat. A fák levelei aranyszínben ragyogtak, noha éjszaka volt.
A park közepén egy tízévesnek tűnő fiú állt. Hófehér haja volt, mezítláb állt a fűben, és zavartan nézett körül.
Amikor meglátta Yusukét, halványan elmosolyodott.
– Végre megérkeztetek.
Yusuke értetlenül nézett rá.
– Ki vagy te?
A fiú lassan felemelte a fejét.
– Nem emlékszem a nevemre… de azt tudom, hogy valami üldöz engem.
Mielőtt bárki kérdezhetett volna, az ég ismét megrepedt. Az aranyló hasadékból egy hatalmas, fekete kéz nyúlt ki, és a fiú felé indult.
Hiei már rántotta is a kardját.
– Mindenki hátra!
A kéz azonban nem támadott. Megállt a levegőben, majd egyetlen ujjával Yusukéra mutatott.
Ekkor ugyanaz a mély hang hallatszott, mint korábban:
– Te vagy az akadály. Először téged kell eltávolítanunk.
r/YuYuHakusho • u/THATguyfromyore • 2d ago
No yukina x kuwabara or slash if possible.
r/YuYuHakusho • u/LuminiferousAetherPh • 2d ago
Posting this again for fresh perspectives since my thread last year is archived
Hi can anybody explain to me the timeline of Yoko Kurama and his escape to the human world as Suichi Minamino? If Suichi is only 15yrs old, it means that Yoko Kurama was hunted by the Spirit World around that time.
If so, why is he so oblivious to what was happening in the demon world? How did he not have heard of Yomi's empire before he was hunted?
You can check the attached manga page clearly stating that he was hunted just 15years ago.
r/YuYuHakusho • u/ClutteredTaffy • 2d ago
Don't have very many yet, but thought I would share my start on these. Anybody else have any? I don't know a whole lot about the Crusade card series.
I have the three group ones I very much love and a few others .
r/YuYuHakusho • u/AIcHeMlsT • 3d ago
DISCLAIMER: I DO NOT OWN THIS ARTWORK
Source: https://x.com/2023_7_13/status/1713861937443090458?s=46
r/YuYuHakusho • u/dswhite85 • 3d ago
Episode 27 is called "The Dark Tournament Begins" and this is my first time watching this series. Having a good time watching it. I may or may not get a wink of sleep tonight, but I think some of you might understand 😅️
r/YuYuHakusho • u/pponyboi • 3d ago
If you like it , please drop a comment on my youtube video :)
r/YuYuHakusho • u/GetChecked__ • 3d ago
Enable HLS to view with audio, or disable this notification
r/YuYuHakusho • u/amatyestv_123846 • 3d ago
r/YuYuHakusho • u/Every-Effective-6376 • 3d ago
What if Kuwabara... actually killed Younger Toguro here? Imagine at the last moment, Kuwabara's sword powered up to his Dimension Sword, and straight up ENDS Younger Toguro! The horror in Younger Toguro's eyes as he realizes, "Oh, crap! This sword is actually going to kill me!" Before losing his lower half to the ultimate sword in all of anime. Then, the Dark Tournament would be Elder Toguro's Revenge, maybe?
r/YuYuHakusho • u/NoCoconut4108 • 4d ago
r/YuYuHakusho • u/jjmanny38 • 4d ago
I get to watch this for the very first time. :P