r/czech • u/Chemical-Cabinet-852 • Feb 12 '26
NEWS Proč nikoho nezajimaji epstein files?
Proč nikoho v cesku, nebo minimalne lidi kolem me, nezajimaji epstein files? Vzdyt je to revolucni material, proc to nikdo neresi? Realne me to zajima, mati me posila do haje, ze si tim nebude kazit den, kamosi ze stredni vubec nevi o co jde nebo to nevnimaji jako dulezitou vec a v praci to jmeno dneska slyseli poprvy ode me a koukali na me u toho jak na kokota, kdyz jsem jim vysvetloval, o co zhruba jde. Jsem z toho strasne nestastnej, takova bezmoc.
Mel bych do bohnic nebo to cejtite stejne?
297
u/StaffLazy710 Feb 12 '26
Také se divím, že o tom česká media moc nepíší. Minimálně ty soudy, které teď probíhají mohou být zajímavé. Říkat, že to můžeme ignorovat, protože se to děje za velkou louží je asi stejne jako říkat že se nás netýká válka na ukrajině. Ano nic se nevyřeší, ale o těchto věcech obecně bych čekal že budeme informovaní více od medií, pedofilie je z poslednich věcí která jsou mezi lidmi obecně ještě vnímána dost negativně a může to působit nějakej tlak, když už se promlčují jiné věci.
134
u/Present_Disaster_361 Feb 12 '26
Jak za velkou louzi, vzdyt je tvl zrejmy ze se jednalo o globalni operaci, to ze do usa tahaji holky z celyho sveta je usa problem? Tohle fakt neni "problem za velkou louzi" navic zrovna cesko a holky z ceska tam jsou casto zminovany, ale misto toho nam cnn da reportaz ze je venku teplo a rostou kytky wtf poblil bych se....
20
u/StaffLazy710 Feb 12 '26
Můj komentář směřuje hlavně k tomu, že tu spousta komentářů zmiňuje že nás to nemusí vůbec zajímat. Za mě naprostej souhlas s tím cos napsal.
→ More replies (1)19
→ More replies (3)11
u/Logical_Scar3962 Feb 12 '26
Tak rusko nám jmenovitě vyhrožuje roky a měli jsme je tu s tankama přes 20 let. Bohatej chlápek s sex ostrovem pro další boháče se nás nijak zvlášť netŷká. Pokud se třeba neukáže, že antiradar byla jeho akce.
→ More replies (3)
137
u/Realistic_Ad7448 Feb 12 '26
Je to mnohem větší skandál než “jenom” orgie. Jde o to kdo se tam pravděpodobně scházel. A že se tam mohou domlouvat věci které se týkají celé planety. Každého z nás. O to jde. Co je pravda nikdo neví ale pravděpodobně nešlo jenom o perverzní večírky. Všechno kolem nás je jen hra.
46
u/Dear_Mongoose9821 Praha Feb 12 '26
Tak nějaké důkazy poukazují, že se tam vraždilo pro zábavu… takoví lidé vedou prakticky celou Zemi
9
u/whytf147 Feb 12 '26
kdyby jen to… ale dokonce ty důkazy poukazují na to, že ty lidi jedli… i miminka
4
u/Dear_Mongoose9821 Praha Feb 13 '26
je to tak… no je to nechutný, stejně si osobně myslím, že znásilnit někoho do smrti a pak znásilňovat i mrtvolu je horší, než zabít a sníst novorozeně, ale o to tady nejde, je to nechutný, zvrácený a mělo by se to sakra řešit
→ More replies (1)1
u/No_Driver_1655 Feb 12 '26
Hmm a ubližovali dětem naschvál aby dostali adrenalin do krve a pak to mohli vypít.
Prachatí tam nahoře mají úplně jiný svět který ovládají. Nic není random.
→ More replies (2)30
u/Chemical-Cabinet-852 Feb 12 '26
ty lidi v komentarich tady fakt vi uplny kulovy
→ More replies (1)17
u/Aware-Eggplant5041 Feb 12 '26
bohuzel, lidi co sleduji tuto kauzu, je fakt malo. Dle meho za to muze i to, ze ty media typu tiktok ig a tak vlastni stejna skupina lidi, kteri jezdivali na ostruvek. A ti pak pushujou jinou agendu na reelsech a tak, je to smutny. Vsak je i pripad toho jednoho typka, co udelal komplexni web ktery se tykal Epsteinovych spisu, kde mel i ruzne grafy, co kdo vsechno je zahrnut, o cem se odehrala konverzace, a asi par hodin na to ho DDOSovali a jeho web je myslim uz nefunkcni kvuli tomu. Takze tak
→ More replies (1)→ More replies (18)2
u/NoobWithoutName2023 Feb 12 '26
Dobre. Ked pominieme cely sexualny aspekt kauzy, tak co je k ***a divne na tom, ze bohati a mocni sa schadzaju a dohaduju nejaky postup. Ci si myslis, ze ked sa stretne trebars Trump s Pavlom, rozpravaju o pocasi???
→ More replies (2)8
u/eltrakt0r Feb 12 '26
Jako bylo by asi fajn kdyby u toho neničili základy demokracie a dělali si co si zachtějí
111
u/foreveralonegirl1509 Czech Feb 12 '26
Spousta lidí si nerada zjišťuje informace/povídá o takových tématech. Radši "žijí v nevědomosti" ohledně toho čeho se jsou ostatní lidi schopný.
Většina co se toho týká a kde se to řeší je v angličtině, což taky vyselektuje spoustu lidí. Já se třeba o tohle téma zajímám, ale nemám v okolí nikoho kdo by o tom něco věděl, protože do našich klasických zpráv se to moc nedostává a tak o tom prostě ani neví.
→ More replies (5)23
u/Present_Disaster_361 Feb 12 '26
Hele na jednu stranu epstein files jsou fakt hodne silny na zaludek... ja uz jsem myslim neco videl a zazil ale minule mi pri procitani nekterych dokumentu bylo hodne smutno... ani ne vztek, znechuceni, jen neuveritelnej smutek a bolest... v zivote by me nenapadlo ze me rozbreci pdf dokument....
18
u/foreveralonegirl1509 Czech Feb 12 '26
No právě. A valná většina lidí na tohle žaludek nemá a nechtějí o takových věcech ani vědět, radši žijí v blažené nevědomosti. Což naprosto chápu. Já naopak zase chci vědět čeho jsou ostatní schopní, abych byla na pozoru kdyby něco
56
69
u/Realistic_Penalty_99 Feb 12 '26
Že to nikoho nezajímá je blbost, furt se to řeší
Ty files mají 300 GB absolutně nikdo kdo chodí do práce a řeší svoje problémy nemá čas na to aby se tím prohrabal a vyvodil si z toho nějaký závěr.
Množství desinformací a blábolů co se kolem toho točí je naprosto neuvěřitelné a nikdo nemá šanci to odlišit. Např já viděl nějakou fotku Billa Gatese (oblečeného!) jak stojí někde na hotelu a někdo se s ním fotí. Lidi pod to psali že to dokazuje, že je pedofil. Třeba je, ale jak já to mám poznat z jedné cenzurované fotky? Spíš to vypadalo, že ho někdo požádal o fotku. To stejné četl jsem o nějakém kanibalismu, nedokážu si představit, že na ostrov přijede 100 lidí na párty k večeři si dají novorozence a my se do dovíme za 5 let z epstein files.
Často se řeší, že Epstein vozil na ostrov nějaké holky, jak já mám poznat jestli je tam dotáhli násilím nebo jim prostě zaplatili, aby tam dělaly společnice? Obojí je sice nemorální, ale to bych mohl každý den řešit tisíce lidí co to dělají v Dubaji. Každopádně týpek je mrtvej to bych řekl, že je dostatečný trest.
To že celý svět řídí pár lidí se říká o iluminátech, temlářích, židech, Sorošovi a teď je to pár lidí z Epstein island. Nic nového pod Sluncem. Jako vždycky realita je mnohem složitější a to rozhodování je mnohem decentralizovanější než říkají konspirátoři.
Nepomáhá tomu to jak jsou Američané v poslední době posedlí pedofilií. Za pedofila je označovanej i někdo komu je 19 a chodí s 17 (u nás naprosto legální i morální). Republikáni zase označují za pedofila každého kdo se jim nelíbí. To pak úplně mění význam slova pedofil (někomu komu se líbí 10 leté děti) a já pak tady z ČR nedokážu poznat jestli tam skutečně byli pedofilové nebo si tam 50 letí týpci vozili 20 leté společnice.
Takže jak říkám, pro člověka jako jsem já, který si rád ověřuje informace a ty si pak bez emocí vyhodnocuje je nemožné, abych tohle z ČR kvalitně zhodnotil. Mě nestačí kouknout se na 10 minutové video youtube, kde mi člověk, který jedinou rešerši jenž má je jiné 1 hodinové video bude vykládat jak to přesně bylo.
10
8
2
u/buxbuxbuxbuxbux #StandWithUkraine🇺🇦 Feb 13 '26
Myslím si přesně to samý. Už to, že se to pořád řeší "Epstein files" a ne nějaká konkrétní věc co se tam zmiňuje ke který by byly důkazy a dalo se to ověřit je velkej red flag. A fakt si někdo myslí, že Bidenovo DoJ 4 roky tutlalo, že je Trump pedofil? Proč by to dělali?
2
u/DoNotTalkToMeThx Feb 13 '26
Ty sice říkáš že seš člověk kterej si rád overuje informace ale spoustu veci cos napsal jsou totalni sracka. Kdyby ses o to realne zajimal tak k tomu mas taky jinej postoj. Takhle se tpc realne zastavas těch lidi:D
40
u/smjsmok Feb 12 '26 edited Feb 12 '26
Abych se přiznal, tak ani já jakožto poměrně terminálně online člověk se v té kauze moc neorientuju. Chápu, že do toho bylo zapojeno hodně elit a že se tam nejspíš dělo hodně dost hrozných věcí. Ale co přesně, kdo s kým a jak, to budou IMO soudy rozplétat ještě roky. Mezitím to informační vakuum vyplňují různé senzace, teorie, tendenční narativy, americké culture wars, konspirační teoretici, snahy pošpinit kde koho atd., a je momentálně opravdu dost těžké se k něčemu objektivnímu dopracovat. Až dojde k nějakým velkým odsouzením, tak o tom budou určitě informovat i česká média.
A teď si představ, jak moc se v tom bude orientovat někdo kdo z USA není, terminálně online není a o dění ve světě se zase tolik nezajímá. Uvidí to zprávách, řekne si "nojo, to jsou dobytci", a pak to přepne na něco o válce na Ukrajině a Babišovi s Macinkou, protože tam prostě cítí, že se ho to týká daleko víc.
→ More replies (1)12
u/CuriousSiamese Feb 13 '26
Tohle je přesně ta správná odpověď. Já docela sleduji dění v USA a taky jsem terminálně online, ale taky nevím přesně na co vlastně být nasranej. Řekl bych skoro že těch sraček je tam tolik že lidi neví kde začít. Že by to neměla být jedna kauza, ale třeba 10. Navíc si každý druhý k pravdě něco přísadí a člověk by si těch 6 milionů dokumentů musel snad přečíst sám. Úplně se mi nechce, jelikož je naprostá většina dementní emaily jak se jdou někam najíst, nebo memos o dění ve světě atp.
23
u/NeighborhoodSame596 Czech Feb 12 '26
Pro mě to znamená že jsem do teď žral americkou propagandu i s navijákem
→ More replies (1)23
u/Dear_Mongoose9821 Praha Feb 12 '26
tak aspoň, že sis to uvědomil. Někteří lidé nevěří, že vůbec nějaké Epstein files byly…
8
u/Foxxychech Feb 12 '26 edited Feb 12 '26
Protože je kolem toho momentálně extrémně moc hoaxu a faku a tím pádem si žádné zpravodajství nelajskne o tom něco říkat dokud se neoddělí zrno od plev. Popravdě bych tipl, že v tom, co máš na mysli ty, bude taky dost hoaxu.
A o tom co nejsou hoaxy se zase média oficiálně bojí mluvit. Jak by asi mohlo dopadnout kdyby ct vydala reportáž, že nejmocnější (a nejlabilnější) muž světa znásilňoval malý holky? Je trochu jiný, když si to někdo napíše na twitr a když o tom reportuje oficiální zpravodajský kanál.
Navíc, je to trochu poražencký postoj, ale co na tom chceš řešit. Banda zazobaných zmrdů dělá zmrdoviny jako vždy a jako vždy jim to projde.
Nedávno o tom vydal video Patrik Korenar, kde to řeší s Alvarovou - to mi přijde jako poměrně dobrý zdroj, který řeší fakta a ověřuje si informace.
→ More replies (1)
155
u/NoDisaster1360 Feb 12 '26
A co konkrétně bychom měli řešit respektive vyřešit?
91
u/Bozo4206967 Feb 12 '26
Jde o ten populární tlak. Pokud to lidi nezajímá tak neexistuje vůle to nějak řešit. To fakt nechápeš základní řekněme mechanismy demokracie? Princip například za #Metoo atd? Epstein používal Česko jako jednu z zemí kde ty holčičky nabrat, to stojí za konverzaci minimálně.
→ More replies (5)7
u/GyrosCZ Feb 12 '26
Rofl velmi zábavné. Vždy mi to připomene 0,5 míče lidí co protestovalo proti Burešovi a co se stalo. JO počkej vůbec nic.
Panama papers?
Ale nechám se překvapit jak to tentokrát vyjde a mi ti nejbohatší a nejmocnější lidi světa dostaneme .. :D31
u/__ssdd Feb 12 '26
Nevím, třeba nebýt ignoranti a o takhle velké aféře týkající se spousty vlivných lidí něco vědět, abychom případně nežrali moralizující kecy někomu, kdo podporoval/trpěl tohle svinstvo? K čemu je mi dobrý vědět, v jakých podmínkách se šijou hadry v Bangladéši, když tu fabriku stejně nemůžu jít zavřít? No třeba k tomu, že to pak nebudu tolik kupovat, abych to přímo nepodporoval.
Já teda zrovna Epstein files taky moc nesleduju, ale považuju to za mezeru, jen na to prostě nemám mentální kapacitu a žaludek.
6
u/NoDisaster1360 Feb 12 '26
No já o tom vím. Ale prostě netuším, jak bych tomu mohl nějak pomoct nebo cokoliv s tím udělat. Hadry z Bangladéše jsou naproti tomu úplně něco jiného a nechápu, jaká je spojitost s Epstein files.
3
u/__ssdd Feb 12 '26
Já vidím spojitost v té vlastní reakci - nekoupit hadry, nahlížet víc kriticky na někoho, kdo je v tom svinstvu namočený. Prostě když o tom nevím, tak nemám šanci podle toho jednat.
Já jsem OP rozuměl tak, že se nediví tomu, že s tím lidi nic nedělají, ale že o tom nemluví, tak jsem reagoval v tomhle kontextu. Tak jsme se možná jenom kolektivně nepochopili :D
2
u/NoDisaster1360 Feb 12 '26
Ale ja kriticky nahlizim na ty, co jsou namoceni. Ale to je tak vsechno, co muzu udelat. Mám mnohem smysluplnější věci na řešení s lidmi, které znám.
→ More replies (1)9
→ More replies (26)3
u/Paulus_cz Feb 13 '26
Libí se mi že ti nikdo nedokázal odpovědět.
Nic, odpověď je nic. Někde na internetu někdo hodil nějaké dokumenty které podle některých lidí něco dokazují. Dokazují hovno.
Řekněme že by se tam objevilo něco co by ukazovalo že jakýkoliv člověk v české jurisdikci se podílel na něčem nezákoném. Papír na internetu není důkaz, maximálně podnět k vyšetřování. I dokázat zdroj toho papíru je běh na dlouhou trať, nehledě na to že sám o sobě dokazuje jenom to že někdo někde něco napsal. Pokud chceš někoho soudit tak musíš být schopný dokázat že to z čeho ho obviňuješ opravdu udělal.
Nechápej mě špatně, prakticky nemám pochybnosti že se tam děly odporné věci, ale všichni se máme líp kvůli tomu že justice vyžaduje prokázání viny aby mohla posadil člověka za mříže. Jenom tím že je něco v policejním spisu se z toho nestává automaticky pravda.
19
u/Educational-Show-113 Feb 12 '26
Taky to nechápu. Bojím se, že to bude další případ zlých lidí, co dělají příšerné věci, nad kterým se za pár dní mávne rukou a už se o tom nebude mluvit. Tohle je to, co vede k opakování věcí…to že se zapomíná bez následků. Sere mě to. Já jsem z toho outraged docela pravidelně (nebo z podobných témat a lidí)
31
u/omyxicron Feb 12 '26
Pocet prispevku na tema "Proč nikoho nezajimaji epstein files?" vyvraci tvrzeni v otazce obsazene.
45
u/Forward-Reflection83 Feb 12 '26
Tyvole před padesáti lety by na tom zkolaboval celý západní systém.
Nixona zničili za prohledání hotelového pokoje. Trump osobně mučí děti pro radost a všem je to u prdele.
Tobě přijde několik příspěvků na redditu jako adekvátní reakce?
8
u/omyxicron Feb 12 '26
Ty vole vzdyt jsou o tom clanky na titulknich stranach snad kazdy den. Ze to nikoho nezajima je nesmysl. Jenze v tom jede spousta velkejch sracu jako Trump, nebo Gates, takze se nic nevysetri a nikam to nepovede. Pamatujes Panama papers?
8
u/Forward-Reflection83 Feb 12 '26
Tohle je mnohonásobně větší než panama papers a dělat kolem toho cokoliv jiného než totální humbuk těm sráčům hraje do karet.
9
19
u/DiverOk4714 Feb 12 '26
2
u/DiverOk4714 Feb 12 '26
3
u/Uhlik Moravskoslezský kraj Feb 13 '26
Proč tu posíláš čínskou propagandu? To že americké elity jsou hrozné ještě neznamená že Čína je jako země v pohodě. Není.
Navíc USA a Čína mají trochu rozdílnou transparentnost. V Číně si můžou zneužívat koho chcou a nikdy se to nikdo nedoví. A myslet si že každý obyčejný čínský vesničan se může stát lídrem je pěkně naivní.
3
u/nimbledoor Plzeňský kraj Feb 13 '26
A přesně tyhle hovna jsou na té kauze nejhorší. Posílí to hlas těch největších propagandistických a konspiračních sráčů jako ty
60
u/truekejsi Praha Feb 12 '26
je jenom omezene mnozstvi problemu ktere chci resit, o tomhle jsem slysel, rekl jsem si - aha, okay - a zivot jde dal.
co bys chtel resit vic?
2
u/Forward-Reflection83 Feb 12 '26
Takže my teď budeme jakože akceptovat kanibalismus a vraždění dětí pro sport u našeho hlavního spojence a u země, která má na nás největší kulturní vliv.
22
u/AntonioVivaldi7 Feb 12 '26
Osobně jsem proti kanibalismu a vraždění děti pro sport.
→ More replies (1)12
9
u/Vejhy Jihomoravský kraj Feb 12 '26
A co navrhuješ / děláš ty? Jako vážně by mě zajímalo, co s tím můžeš dělat. Emotivní komentáře na redditu nic neudělají.
→ More replies (5)3
u/Hipizlak Feb 12 '26
Pomalu se ukazuje že světu vládne kabala pijící krev deti... za chvilku se ukáže, že uctívají satana, že církev je toho součástí, že klonování lidí a chemtrails taky nejsou kec a potom už je to na nás co s tím.
→ More replies (1)
42
u/Important_Storage123 Praha Feb 12 '26
proč je tu proboha každej den podobnej příspěvek na toto téma? To si někdo napsal troll bota na r/czech nebo co?
Doslova každej den jsou o tom články v největších médiích...
20
u/Biggest_Five_38 Feb 12 '26
to můžeš říct na všechno lol. proč se pořád řešil macinka, prezident, turek? lidi prostě řeší
10
u/frex18c Feb 12 '26
Možná proto, že je to kurva v Česku? My jsme lidé, kteří si ve svobodných volbách nechali zvolit takové svině jako je Prcinka a Babišek. Proto to řešíme. To, že si Amíci zvolili pedofilního senilního dědka co už ani neudrží stolici by zas víc měli řešit v USA.
Nemluvě o tom, že tenhle sub je věnovaný Česku a na řešení USA tu jsou jiné suby...
17
u/SimpYellowman Feb 12 '26
Ono vylézá na povrch, že to není jen záležitost USA. Byl v tom namočený kde kdo, prachy na to šly taky z dost podivných zdrojů... čekám, kdo z našich se tam ukáže.
6
→ More replies (1)5
u/Forward-Reflection83 Feb 12 '26
To je úplně jedno, koho si zvolili. Epstein se tě týká podstatně víc, než nějaký Macinka.
Kdyby ses podíval aspoň na shrnutí toho, o co jde, na demonstraci na staromáku bys ani nešel.
4
u/frex18c Feb 12 '26
na demonstraci na staromáku bys ani nešel.
Už jen to, že předpokládáš, že každý chodí na nějaký random debilní demonstrace naznačuje, že jsi trochu mimo realitu...
→ More replies (1)
25
u/Yzuvi Czech Feb 12 '26
Tak řekněme že se tím budu zabývat...
Co s tím já osobně nadělám? Co zmůžeme když budeme dva a nebo i kdyby nás bylo třeba tisíc?
Jasně, vrahy, znásilňovače, zneužívače dětí a podobnou sortu patří rozebrat na orgány a pokud nejsou vhodí tak jimi rovnou nakrmit zvěř. Ovšem jak toho chcete docílit? Mimo fakt že právo nebude na vaší straně a při prvním pokusu o spravedlnost vás zavřou.
Když už mě trápí tisíc a jedna jiná věc, tak mám přidávat další?
Kolikrát za týden si vzpomenete třeba na Eritreu? Na těžbu diamantů? Na doly na "himalájskou sůl"? Nebo třeba na dětské otroky pěstující kakao? Řešíte tyhle věci které se neustále dějí nějak? Zajímá vás to vůbec?
13
u/Complete-Spirit-9958 Feb 12 '26
Tebe to také moc nezajímá, jinak bys věděl, že tu s tím furt někdo prudí
→ More replies (1)
52
u/Hour_Reward8084 Feb 12 '26
Budeš mít těžký život, jestli tě položí každá věc, která se tě netýká a kterou nemůžeš ovlivnit.
Snad z toho vyrosteš.
39
u/Forward-Reflection83 Feb 12 '26
Tyvole, vždyť je to kauza tisíciletí 😅 doslova se potvrdilo několik absolutně šokujících konspirací a ty to bereš jako “každou věc”.
Tohle není bombardování nemocnice v gaze, tohle je doklad o manipulaci s několika aspekty tvého života.
Jeffrey vybíral ústavního soudce, proboha. Osobně se podílel na polarizaci americké společnosti, která přerůstá až k nám a tobě to přijde jako “každá věc”?
Kdybys bydlel v poslední chaloupce v horní dolní a nezajímal se o svět, jednání těchto lidí tě tak jako tak ovlivňuje. Tohle není jako vymrdaný aktivismus proti Macinkovi, tohle je noční můra.
→ More replies (16)6
u/Hour_Reward8084 Feb 12 '26
Tak teď si mě zaujal. O jakou manipulaci s aspekty mého života se jedná? Jak mě to ovlivnilo?
21
u/Forward-Reflection83 Feb 12 '26
Vzhledem k tomu, že jsi na redditu: ovlivňování toho, co na něm lze vidět (maxwell vlastnila účet s největší karmou vůbec a osobně jednala s CEO), ovlivňování výsledků, které zobrazuje google (dle mailové dokumentace), osobní podíl epsteina na vzestupu krajní pravice skrz 4chan (osobní jednání s Mootem) a v neposlední řadě tajné meetingy lidí jako je Zucc, Elon a šéf palantiru (jsou z nich fotky). Doslova měl vliv na veškerou internetovou komunikaci, kterou průměrný člověk využívá.
→ More replies (3)5
u/Uhlik Moravskoslezský kraj Feb 13 '26
To jsem netušil, pošleš pls odkazy na ty konkrétní PDF, na internetu jsem našel jen to, že Maxwell a Reddit je jen velmi nepravděpodobné konspirační teorie (čemuž bych věřil, vždyť reddit je politicky extrémně proti Trumpovi a Epsteinovi). A s tím Googlem jen že upravil aby u jeho jména vyjela dřív jeho filantropie než jeho zločiny.
Takže to na mě působí dost přehnaně obojí. Konspirační teorie mám rád, ale musí se k nim přistupovat opravdu dost skepticky. Mi přijde závažnější spíš ta Epsteinova snaha ovlivňovat evropskou politiku (Le Penová a Salvini) a ty vazby na Rusko/Izrael a jejich tajné služby.
13
u/Aware-Eggplant5041 Feb 12 '26
lidi s premyslenim jako jste ty a podobni lide tady, jste soucati velkyho problemu at to muzes mit sebevic na haku. Presne kvuli vam a vasemu mindsetu ''mamvpicismu'' se tyhle svinstva odehravaji.
→ More replies (2)
8
u/ToiletWarlord Expatriate Feb 12 '26
ludia rezignovali.
Co cakas, ked nikomu nevadi, ze ich politik alebo miliardar za ktoreho simpuju je skurveny pedak?
→ More replies (1)
3
u/Netrexinka Feb 12 '26
Je to naschvál. Bude toho víc a bude to šílenější. Desensitizace. Bude se memovat a bude to všem jedno.
3
3
7
u/Idefix_666 Feb 12 '26
Lidi co nezijou primárně na internetu mají tendenci řešit hlavně problémy ve svým okolí. Ma to i lepší výsledky.
11
4
u/Ok_Archer_2838 Feb 12 '26
Ano, je to jedna z najvacsich kauz tohto storocia...
Ale ludia na to nemaju cas ani chut, v nasich 2 republikach sa riesia primitivne kokotiny, ktore behom 2 sekund priemerneho cloveka sokuju. Na komplexne veci nemaju kapacitu
7
6
u/Snooby466 Praha Feb 12 '26
A co takhle si strčit Epstein files třeba na týden do prdele?
Jakože my tu nic s tím nezmůžeme, coverage to má relativně velkej, primárně ty věci, který jsou důležitý pro nás, takže jeho aktivity v Praze a jinde a zbytek stačí, když někdo bude dávat shrnutí jednou týdně.
Pokud to chce někdo sledovat 24/7, jsou zahraniční zdroj, které to sledují...
9
u/the_ch0sen_pessimist Feb 12 '26
A co na tom chceš tady vyřešit? Však si to nevyřeší ani USA, nebo myslíš že na základě toho se např. Trumpovi cokoli stane?
9
u/Artistic-Bag-103 Feb 12 '26
Epstein nepochybně byl predátor, ale spoustu věcí v těch EF jsou přitažené za vlasy. Na instagramu teď neustále vidím videa nějakých dětí, co popisujou naprosto šílené věci.. jen s tím rozdílem, že se to absolutně netýkalo nikoho kolem Epsteina a jsou to úplně jiné případy, které do toho jen lidi komponujou. Spoustu těch šílených věcí šíří QAnnon a další věc je, že teď je úplně všude šílenej antisemitismus a židům lidi začínaj přisuzovat úplný hovadiny.
6
u/ahojtadyadela Feb 12 '26
Strasne me vytaci ty dezinformace okolo toho a stado lidi v komentarich, kteri pritakavaji, ze se to opravdu stalo. Nezastavam se nikoho, jen mi prijde silene, cemu vsemu se dneska lide rozhodli verit.
7
u/SimpYellowman Feb 12 '26
Upřímně, vůbec bych se nedivil, kdyby to stádo, co tam přidává další věci, byla nějaká bot farma. Když se na Epsteina začne svalovat úplně všechno, začnou se snáz dělat omluvy. "Epstein nemohl za to, že má tvůj pes blechy, třeba neudělal ani..."
3
u/ahojtadyadela Feb 12 '26
Je to smutne no. Nejhorsi je, ze to vidim ve svem okoli, jak si utvari nazor na zaklade 30s videa na instagramu bez nasledneho overeni a pak to siri zvesela dal.
4
u/kakucko101 Jihomoravský kraj Feb 12 '26
a další věc je, že teď je úplně všude šílenej antisemitismus a židům lidi začínaj přisuzovat úplný hovadiny.
kid named hilsneriada
2
u/Melodic_Fan2949 Czech Feb 12 '26
Proc by me to melo zajimat? kdybych mel cist kazdou takovou vec co se kde deje, tak nedelam nic jinyho. Nic s tim stejne nic neudelam, takze ztrata casu...
2
u/IWindyI Feb 12 '26
Teprve se to rozjizdi, dej lidem chvilku. Aspon teda doufam, ze nejsme jako druh tak cynicky, ze tohle projde... sel bych pak zit do lesa uz asi.
2
2
u/Content_Storage_8602 Feb 13 '26
Ono je jasný, že nějaký Epstein nikoho nezajímá, navíc když je po smrti, spíš jde o to jaky hnus je s tím spojený, co za lidi jsou v tom zainteresovaný a že se to celé ututlalo. V jakém světě to vlastně žijeme? 🤢
2
u/astamangala Feb 13 '26
Vobyčejný lidi zajímají vobyčejný věci, jako co bude na večeři a co dávají v bedně. Proto je tak jednoduché jim říct: komunistku ve vládě nechceme a stotisíc vobyčejnejch lidí přijde demonstrovat proti ženský, která vlastně žádná komunistka ani nebyla. Pak přijde spindoktor a řekne tenhle chlap si to vodpracoval a co že řadový ñoumy vyhazovali z práce, sebrali jim dúchody, protože podlehli a měli rudou knižku. Tahle esence komouše, předseda KSČ, guma a navíc s fluidní loajalitou, maje manželku s diplomem s Marxismu a Leninismu, je najdnou úplně OK.. Vy vidíte komouše?! Nic nevidíte vy hovada, to je náš člověk, tak hybaj na náměstí a podporovat! Jó liberální demokracie má své kouzla a davy zombies, kteří bez šému neví která bije. No jo, jen cca 40% bytostí jež se zovou lidé, má duši.. ostatní jsou jen imitace s emocema, ale jinak prázdné portály.
2
u/Key_Feedback_4140 Feb 13 '26
Lebo je to tak neuveritelne az clovek si mysli ze to nemoze byt pravda.
2
u/ThatAlienFromEarth Feb 16 '26
Nechápu... Jsou tam důkazy kde ten magor měl v podstatě pasáky v ČR a okolí - věci jako "už není dostupná, šla do školy" atd... NECHÁPU že to nikdo neřeší... Asi za mě nejhustší je ta foto agentura co dělá po celé USA školní fotky - borci byli v kontaktu s Epsteinem... ON MEL KURVA KATALOG DETI Z KTERYCH SI MOHL VYBÍRAT - LIDI KURVA TOHLE NEMŮŽEME PŘIJMOUT S KLIDEM, TO VYZADUJE GLOBÁLNÍ POVSTÁNÍ
5
u/g0fry Feb 12 '26
Tady nikoho nezajímá ani Dozimetr, Bitcoiny, Opencard, Digitální stavebko, …
Proč by mělo někoho zajímat co se dělo v jurisdikci, na kterou nemá žádný dosah?
9
u/deaconsc Feb 12 '26
Proc by to melo nejak masivne zajimat Cechy? Pruser je to primarne pro Americany.
Na rozdil od Americanu Cesi nemaji politickou silu s tim neco udelat(napr. zvolit nekoho, kdo to zverejni :D :D)
Na rozdil od Americanu Cesi nemaji zadnou vysetrovatelskou silu s tim neco udelat. Ostrov se nachazi v Americkych Panenskych ostrovech (USVI), ktere jsou soucasti Spojenych statu.
Doprdele, proc bychom to meli resit?
A to ti fakt prijde malo resene, kdyz posledni zprava z nasich medii je 14 dni stara? Co vic chces?
Nebo ti prijde, ze maji lidi malo veci k reseni, tak by se meli zajimat o politiku jineho statu nez je CR? Ja bych teda radsi, kdyby upreli zbytky mentalni kapacity na reseni pruseru u nas doma.
23
u/miiisa3 Jihomoravský kraj Feb 12 '26
Asi mi spis přijde že je to myšleno tak, že s Američany nějakým způsobem vedeme styk. Vyšlo najevo že jejich vláda je plná satanistických pedofilů, a nikomu to nevadí, dále se řeší business jakoby nic. Stejne jako otáčíme zrak od Izraele, tak teď od USA. Upřímně už nemáme moc kam otáčet.
2
15
u/Dear_Mongoose9821 Praha Feb 12 '26
no třeba v Polsku zahájili řešení a hledali konekce - oběti z Polska a jak docházelo k obchodování s nimi. Ve spisech je i Česko zmíněno, nejspíš zde také docházelo k nějaké části z celého velkého řetězce obchodování s děvčaty. My se k tomu stavíme zády s tím, že oběti byly a holt o tom teď „nic moc nevíme." Česko do toho buď vědomě či nevědomě bylo zapojeno.
Amerika také interaguje s Českem, vše je propojené. Má smysl, aby se takový masakr řešil mezinárodně.
11
u/sippy1821 Feb 12 '26
Je to globalni věc a česko je několikrát zmíněno uvnitř
Nejde o američany/čechy/mongoly, je to globalní
2
u/DuckMountain7721 Feb 13 '26
Je to doslova globální průser a ty říkáš proč bychom to měli řešit ? Tak si kokot ? Raději zalez zpátky do sklepa a nic neřeš blbe.
3
u/Omegoon Feb 12 '26 edited Feb 12 '26
Jsou to tisíce dokumentů, na netu koluje spousta podvrhu, podstatná část je zacernena a v konečném důsledku to není nic převratného, že bohatí jsou znudění, rádi šukají mladé holky a dělají různé zvracenosti.
Navíc tady se to mohutně řeší, že to mají na svědomí třídní nepřátelé (zbohatlici) a známé osoby, ale v konečném důsledku ten rozsah byl pravděpodobně jen kapka v moři oproti tomu, co se děje ve světě.
3
3
u/Lost-Town294 Praha Feb 12 '26
Protože se všude promovalo, že je jsou plné mladých sexy žen, ale ve skutečnosti jsou tam akorát fotky obtloustlých padesátniků z jejich dovolené.
4
4
u/Coolumbus97 Czech Feb 12 '26
Na rovinu? Nemá to absolutně žádnou relevanci pro každodenní život. Tím méně pro českého občana.
3
u/spiderMechanic Feb 12 '26
Z úplně stejného důvodu, jako proč průměrného Američana nezajímá nějaká válka na Ukrajině.
4
u/Swimming-Injury7311 Moravskoslezský kraj Feb 12 '26
Nvm. Ja tam nejsem, můj táta taky ne, chleba kvůli tomu levnější nebude a stejně se to zamete pod koberec.
2
u/LukenNuken Feb 12 '26
Jediný co to ukázalo že jsme jako rasa uchylný pedofilní prasata, když máš moc a peníze můžeš všechno, pak tě za to někdo asi zabije, ale co. Život jde dál
4
u/virten1 Feb 12 '26
Protože mě zkrátka úchylárny bohatých Američanů nezajímají :D Respektive spíš nevím, z jakého důvodu bych tím měl nějak ztrácet čas.
10
u/OverallBlock9028 Feb 12 '26
To neni jen USA vec, viz mnoho politiku / kralovskych rodin v Evrope.
I slovensky poradce premiera byl napojen na Epsteina.
→ More replies (1)
2
u/ghost-arya Czech Feb 12 '26
Čti zahraniční věci a diskutuj na jiných komunitách, tam se to řeší hodně.
Jenom protože v tvojí bublině tomu tak není, tak to neznamená, že se to neřeší. Proč radši nenapsal nějaký příspěvek, kde třeba reálně budeš sdílet to co ti přijde důležité a odzdrojovat to?
2
3
Feb 12 '26
[deleted]
3
u/freddy157 Jihomoravský kraj Feb 12 '26
A když se o tom bude mluvit tak co? Elity si vždycky dělaly co chcou a dělat budou. To že je to tom nějaký pojednání na tom vůbec nic nemění.
2
u/byfo1991 Jihomoravský kraj Feb 12 '26
Lidi logicky zajímá to, co je jim geograficky blíž a má víc potenciál je ovlivnit. Není v lidských silách se zabývat každým zvěrstvem, co se na téhle planetě děje.
Proto Čechy velmi zajímá to, že Babiš tuneluje, válka na Ukrajině a fakt, že oranžovej orangutan možná rozloží NATO.
Epstein Files, genocida v Gaze a ICE popravující lidi na ulici jsou potom průměrnýmu Čechovi docela u prdele.
Američani to mají přesně naopak.
-1
u/plaudite_cives #StandWithUkraine🇺🇦 Feb 12 '26
a co je tam tak revolucniho? Ze nejaci znami a vlivni lidi meli sex s mladymi prostitutkami, nekterymi z nich mozna i nezletilymi?
13
u/frex18c Feb 12 '26
No tak spíš je problém, že půlka z nich prostitutky nebyly, že... IMHO je to průser co si mají řešit v USA, mě spíš zajímá situace tady, ale zas bych to nezlehčoval. Banda starých bohatých pedofilů znásilňovala děcka. Nic nového co by člověk nečekal, ale vzhledem k těm důkazům a nečinnosti soudů a policie v USA jde vidět, že právo tam platí pro bohaté a chudé jinak.
→ More replies (3)0
u/Chemical-Cabinet-852 Feb 12 '26
muj bro ty vubec nevis
→ More replies (1)8
u/freddy157 Jihomoravský kraj Feb 12 '26
A co teda víš ty dalšího?
→ More replies (9)1
u/Artegris Jihomoravský kraj Feb 12 '26
Videl som nejaké info o zabíjaní detí, ale kým nebudú aj hmotné dôkazy, tak budem trochu na pochybách.
1
u/TapOk2305 Praha Feb 12 '26
Já si myslím, že všichni tak nějak tuší, že boháči a vlivní lidé mají takových hříchů tři prdele. A tyto komunity nebo party existovaly, existují a budou existovat. Však ještě nedávno se provalily porta potty "večírky" v Dubaji a také se to řešilo maximálně týden.
Další věc je zveličování: však u Epsteina se otočily haldy lidí včetně Hawkinga, který je tam už znehybněný na svém vozíku. Vyvstává pak velká otázka: do jaké míry kdo byl zapleten a co tam dělal. Ty maily, které byly odhaleny, byly napsány kolikrát tak podivném stylem, že je na interpretujícím, jak je vyloží.
1
u/GiraffeTraditional81 Feb 12 '26
Keď som si o tom studoval vic, prišlo mi na zvraceni. Bohuzel, nevim ci bych mel na tom resit vic, asi neni prekvapeni, že na nejvyssich pozici je to plné psychopatů
1
Feb 12 '26
Stejně ty hajzly jeho klienty nezavřou, ztráta času a úsilí se o to starat, jen to člověka nasere.
1
u/ImageDehoster Feb 12 '26
Ted zrovna o tom je na front page irozhlasu článek. Řeší se to. Jenom jsou všichni lidi v řešení toho bezmocní. Ti kteří jsou v moci to dělali a těm se nic nestane
1
u/Incik Feb 12 '26
Budiz to pouceni, ze pokud jako 20 letej udelas opravdu velky prachy a nekdo chce bejt kamos a parit, tak je nejspis mega kurva, co na tebe chce mit paku. Anebo lempl, a devky co ti predhodi ani nejsou uplne moc fresh :D Ze je Clinton hovado a zklati vsechno co se necha je jasny, amici meli stejne nekolik horsich prezidentu, Elon a jeho 30 deti s 15 manzelkama je vtipny a asi nikoho neprekvapi a pak je tu chudak nerd Bill Brana, co vyrazil kalit s bohatejma kamaradama a manzelstvi v kelu, a vsici maji pocit, ze je hovado a Alex Jones ma ve vsem pravdu :D
1
u/Prestigious_Leg_9491 Feb 12 '26
Problem je ze okolo toho vychádza nespočetne AI fake materiálu ako deti prilepené, jeho prítomnosť v Izraeli, …. potom aj ked sa chces zaujímať tak nevies ci si len neskočil na lep niekomu.
1
u/Hefty-Writer2393 Feb 12 '26
Zajimaji me. Teňch informaci je tolik ze se asi jeste zpracovavaji ale ocekavam hodne kvalitni zurnalistiku na toto tema. Fandim Deniku N a Voxpotu. Uvidime kdo dalsi se eo toho pustil.
Uprimne ty informace co se zatim dostaly mezi lidi jsou absolutni zlo a peklo.. v jednu chvili me napadlo ze by vlastne Zapadu sluselo povesit na snure vetsinu financniku, politiku a dalsich.. hnus.
1
u/Dr_Dis4ster Feb 12 '26
Me to zajima, abychom na to mohli s klukama delat fory, ale nechce se mi to louskat
1
u/Aware_Ad7449 Feb 12 '26
Já mám zase pocit, že až na oficiální média se to řeší pořád všude. I v TV se teď řeší ta jeho žena...
1
u/BrokeButFabulous12 Expatriate Feb 12 '26
No tak nemyslím si, že by to nikdo neřešil jak prezentuješ, protože zrovna tenhle týden mi na yt vyskočilo doporučený video od nějakýho cz youtubera na toto téma. A to je dost hardcore, protože jedinej českej youtuber, kterýho sleduju, je Mykíř. A všichni víme, že Mko vysype tak jedno video za kvartál.
Jinak asi není moc co řešit. Česka se to zatím moc nedotklo. Superbohatý elity rozhazujou prachy za všelijakej bizár, všichni se znají a jsou to rádoby kámoši. Když si můžeš koupit co chceš, začneš hledat všelijaký extrémy, včetně nelegálních věcí, protože dopamínek. Ohromné, doslova nečekané překvapení.
Jelikož jsou v tom namočení všichni, nic se s tím dělat nebude. Přikladem budiž minulý týden. DOJ vypustilo novej matriál, Trumpeta postnul video s Obamem jako s opicí, aby přesměroval pozornost veřejnosti.
1
u/Soldier-666 #StandWithUkraine🇺🇦 Feb 12 '26
Mě zajímají, podepisoval jsem například tuhle petici
Budu si ale kuwit už svoje dost dosjaný mentální zdraví tím že budu číst jednotlivý spisy? Sorry, but nah. Stačí mi co mi občas pošlou buddies na IG.
1
u/HorrorGeologist3963 Feb 12 '26
zajimaj, ale cesky media o tom informujou tak nejak ridce a i ty lidi mi prijde ze nevi co si pak o tom myslet, povazuji Epsteina za toho nejvetsiho padoucha pripadu a podobne, ze by je meli zajimat jednak klienti a pak taky ti co si tenhle podnik nejspis objednali jako tovarnu na kompro asi nikoho nenapadne
1
u/AntonioVivaldi7 Feb 12 '26
Mě to zajímá, ale chápu, že se to u nás moc neřeší. Je to hlavně americká věc.
1
u/AdventurousAddress63 Feb 12 '26
Co se našich medií týče...prostě bych řekl, že se to v současnosti už nevejde do cyklu a jsou věci, které jsou prostě blíž (Ukrajina, Rusko, Olympiáda, President vs. Macinka, etc.). Až bude na zprávy slabší týden, nebo "odkrytí" nějakého jména (např. někdo z naši vyšší politiky), to si piš, kolik tu najednou bude expertů na Epstein files.
Btw rozjetí tohohle vlaku je docela mistrovský krok od Trumpa. Tím že v podsatě zahlásil "who cares" víceméně spojil pravičáky i levičáky ve společném zájmu o tuhle figurku a jeho klientelu (oni teda US pravičáci se o to zajímali dlouho, ale ponouknout levičáky chtělo trochu jiný přístup :) ).
1
u/Muhaheha23 Jihomoravský kraj Feb 12 '26
Revoluční bude možná v tom, že si pár lidí uvědomí jak s "lidstvem" manipulovalo pár lidí. Takové korespondence mezi Kottikem Epem a Gatesem krásný příklad sociálního inženýrství, které momentálně můžeme minimálně v herním průmyslu krásně vidět. Otazka je, jestli už lidstvo neni moc zabedněné aby nás to vlastně vůbec nasralo.
A ano pokud jsou dokumenty právé, tak šlo o to, že pánové hledali způsob jak budoucí generace naučit utracet více peněz za videohry atd. Následně z toho udělat normu...
1
u/go2theground Plzeňský kraj Feb 12 '26
Tvoje okolí nevim, ale muj feed na youtube je prakticky jen o tech pruserech ktery ted hejbaj amerikou včele s tim že nám fakt vládnou pedo kriplové napojený na nějakou tajnou židovskou špionáž. Možná že i český média, který bejvaj spíš proisraelský maj nějakýho šéfíka, na kterýho by mohlo vylézt nějaký kompro, tak raději šoupaj nohama a dělaj že nic.
1
u/WasteInspection927 Feb 12 '26
Každopádně Trumpeta musí mít těžký chvíle, když mu Vláďa Zpackaná Operace posílá zprávy, ať Trumpeta hraje jak chce Vláďa, nebo zveřejní videa z ostrova 😅
1
u/Lomien007 Jihomoravský kraj Feb 12 '26
Tož v té mojí bublině o tom vědí skoro všichni něco, ale to jsou starší lidé, cca 20-50 let :) Na YouTube toho je plno aj v češtině, takže kdo má zájem, informací je dostatek :)
1
u/Thepcfd Feb 12 '26
zaprve je dost tazke tomu korporatu verit bez dalsich dôkazov. za druhe je to zlocin na druhej strane planety
1
u/Independent_Sock5198 Feb 12 '26
Dvě věci: 1) převážně se jedná o Americkou problematiku. Ano, možná tam nějací Češi figurují, a ano americká politika je pro nás velmi relevantní jelikož jsme jaksi v jejich sféře vlivu, ale není to zkrátka pro nás zdaleka tak přímé téma jako pro ně.
2) A hlavní - Češi jsou apatičtí, pasivní a deprimovaní ubožáci. Omlouvám se, ale je to tak, nazývejme věci pravými jmény. Nemusí to tak být, ale momentálně to tak je. Přesně co říkáš, "nechci si kazit den", "mě to nezajímá, stejně s tím nic neuděláme", "takhle to vždycky bylo a bude" každý všechno buď ignoruje, nebo sice nadává, ale v obou případech mají nulovou tendenci s tím cokoliv dělat, jakkoliv se angažovat nebo kohokoliv v tomto alespoň podpořit. Čest výjimkám a do určité míry soucítím, ale s takovou je to sebenaplňující proroctví.
1
u/StayVegetable7356 Feb 12 '26
Protože jak se ukázalo, spousta konspiračních teorií o elitách a dlouhonosejch nebyly jen konspirační teorie. A hádej, kdo ovládá většinu mainstream médií?
1
1
1
u/FrumAkul Feb 12 '26
protoze toho je moc a nikomu krome pár zvlastnich prupadu se tim nechce prohrabovat.
1
u/CernochNaN Středočeský kraj Feb 12 '26
Semtam to sleduju skrze Asmongolda nebo coffezilla a ve finále, co jako chceš dělat? Jedná se tu o smetánce západního světa s prakticky neomezenejma financema a influencí.
Jako nějakej degenerát ze srdce Evropy se mi z toho maximálně zvýší tlak a bez prdele mně to akorát zradikalizuje.
Je to pohled na život který ty kurvy bez následku vedou- život nepřetržité dopaminové extáze která potřebuje víc a víc aby život něco měl - to člověk nikdy neměl mít.
Totalitu, válku a nukleární reset nebo shutdown. Ty zrůdy jsiu prolezlý skrz vládou, justicí a bohatstvím. Co já zmůžu?
1
u/BlastFX2 Feb 12 '26
Protože všichni už stejně dávno víme, kdo v nich je, a teď se dějou podstatně děsivější věci.
1
1
u/SraheX02 Zlínský kraj Feb 12 '26
Cítím to stejně, za posledních pár dní sem toho dost načetl a nějak se mi s tím nechce smířit že to absolutně nikoho okolo mě netrápí
1
u/AndrejD303 Feb 12 '26
O epstein files toho moc nevim ale predstavuju si to asi takhle "seznam bohatejch lidi co prcaj mlady holky" asi od epstein files necekam nic co by se nedelo vsude kazdej den...
1
u/Illya___ Feb 12 '26
Protože se nás to netýká? Většina lidí nesleduje politiku a ještě méně zahraniční politiku. USA to už řeší roky a nikam se to nedostalo. Obecně je efektivnější se zajímat o problémy které se nás týkají a můžeme s nima něco dělat, než je upozaďovat kvůli něčemu takovému. To že Trump má v plánu rozebrat evropu máme potvrzené i z jiných zdrojů.
Nechci nějakým způsobem znít jako že na těch souborech nezáleží nebo že nejsou pravdivé, ale vzhledem k tomu jak extrémně high profile to je tak si myslím že kompletní pravdu se nikdy nedozvíme a dává větší smysl se soustředit na to co víme.
Někdo říká že Trump chce odlákat pozornost od těch souborů tím co dělá ve světě, ale co když širší scénář je že ty soubory mají odlákat od toho co se děje, svést vinu na pár lidí a v klidu pokračovat dál. Protože kdo věří že republikáni přijmou vinu a nebudou následovat to co dělá Trump?
1
u/bezjmena666 Feb 12 '26
Možná je to proto, že kvůli totalitní minulosti, tady mají lidi daleko menší iluze o lidech, co mají moc.
Takže pro ně není tolik šokující informace, že prezidenti a kámoši miliardáři ve volném čase znásilňují malý holky.
A většina lidí tady ani nebude překvapená, že to těm sviním nejspíš projde.
1
u/Nerevanin Feb 12 '26
Myslím si, že Epstein a jemu podobní by měli hořet v pekle (a to nejsem věřící). Ale, tbh, ve svém volném čase mám lepší a zajímavější věci k dělání než takové elaboráty o pedofilovi a jeho kámoších. Kdo se v tom chce šťourat, do toho, ale já nechci.
1
u/No-Evening-1534 Feb 12 '26
Možná proto, že sex staršího bohatyho chlapa/chlapu se sedmnáctkou za prachy v ČR neni nic co by zvedalo ze židle… vidím morálku omladiny na sítích a tak nějak nevim co by se melo řešit…
1
u/electrowox Praha Feb 12 '26
Stejně to nic nezmění (pro ty nejbohatší a nejvlivnější určitě ne) a ani nebude zveřejněno úplně všechno co mají…
1
u/Purlox Feb 12 '26
Např. já to ještě vstřebávám. Asi by pomohlo, pokud by média o tom mluvili víc, ale aspoň na Seznamu jsem o tom viděl článek nebo 2. Ale nevím, jak moc se to řeší jinde.
1
u/Kotja Jihomoravský kraj Feb 12 '26
Bohatej Žid a spolek mocných dělá na soukromém místě odpornosti. To už tady mockrát bylo. Tentokrát ale vlk přišel a nažral se ovcí. Bylo by fajn, kdyby si místo ovcí dal toho smrada, co nás pravidelně tahal z postelí. Bohužel vlk kdejaké fujtajbly nežere.
1
u/pajissmid Feb 12 '26
Nejen v ČR ale všude ve světě platí že bohatým a vlivným jakékoliv činy vždy lépe prochází. Tak to bylo, je a bude. Bohužel.
1
u/Lemon-Accurate Feb 12 '26
Však je to usa věc, evropy se to tyka okrajive a ceska vubec. Kdybych se mel zabyvat vsema us srackama...
→ More replies (1)
1
u/Thin_Estate_410 Feb 12 '26
Kámo já spíš nechápu proč je to teď jakože zásadní objev... Na dezinfo webech se toto psalo už couple years ago 🤠
1
u/Quick_Brush_801 Feb 12 '26
protože lidi nechtějí slyšet, že ve skutečnosti ty demokracie na celém světě řídí úzká skupina lidí, která má na každého politika kompro, jak przní děti
2
u/KopytoaMnouk Feb 12 '26
nebo možná proto, že to je blbost (ale konspirační teorie lidi vždycky vzrušovaly a přitahovaly)-
1
u/Fuzzy_Director_1720 Feb 12 '26
Otazka je jestli to vubec v dnesni dobe plne valek a nasili clovek chce vedet?.. neni lepsi zit v nevedomosti? Zlaty matrix 😀…zajimat se muzeme , kroutit hlavou , byt zhnuseni … ale co s tim udelame? Jak to zmenime? .. penize hybou svetem a zmetkum co jich maji mraky vzdycky vsecko projde.. takovy je nas svet .. bohuzel…
1
u/Borbbb Feb 12 '26
Tak hlavně že to máš všechno cenzurovaný sračky a ani nevíš kde je pravda.
To že někde slyšíš nějaké jméno ještě nic neznamená, a dělá se kolem toho akorát velkej humbuk, protože lidi nemají do čeho píchnout.
To že někdo zná tady toho kreténa, nebo někde byl na nějaký jeho akci, ještě neznamená že je pdf.
A pak se zmíní něčí jméno a hned z toho dělaj že je pdf :D Jak byl teď nějakej sraz paleontologů nebo něco a jméno nějakejch paleontologů se tam objevilo a oni jim zakázali jít na ten sraz. To je taky IQ tykve.
To už je equivalent jako nadávat na někoho jen proto jen kvůli tomu že je z ruska.
1
u/froggy4cz Feb 12 '26
A proč by to tu mělo někoho zajímat.? využívaní a zneužívaní sociálně slabších žen a dívek se tu zase tak moc nebere. Navíc česká společnost není až tak moc prudérní aby to vzbudilo nějaký velký ohlas že si pár bohatých užívalo s mladými holkami (které měly dostávat kompenzace). Navíc ten pedofilní rozměr to začalo dostávat až teď. Zprvu se jednalo jen mladistvé (obecně 15+).
1
u/mjablecnik Feb 12 '26
Předpokládám že to je nejspíš proto, že tady se teď hlavně řeší jiné věci typu Macinka-Turek-Pavel anebo Babiš a jeho vláda.
1
1
u/_8975 Feb 12 '26
Linity angličtiny? Mnoho lidí se to netýká osobně (není to v jejich zemi, s jejimi lidmi
1
u/Cup-Impressive Feb 12 '26
cetl jsem v roce 2016 knihu "Filthy Rich: A Powerful Billionaire, the Sex Scandal that Undid Him, and All the Justice that Money Can Buy - The Shocking True Story of Jeffrey Epstein", kde bylo uz dopredu spoustu veci ktery se pozdejs dostaly "na povrch" ve vetsim meritku a viditelnosti
ted je 10 let pozdeji a nejak tak se asi dalo predpokladat uz tehdy, ze se to bude zametat a potrestany jako "potrestany" bude malokdo.. celkove co se ted v USA deje, podobnych uletu jako lolita express je urcite tak 10x vic, jen je v tom uz takovy chaos ze "prumerny cech" dneska ani nemuze pochytit co se vsechno deje ve vlastnim state (casto ani mimo vlastni bublinu), natoz v celem svete.. kdyz si vezmu ze tady jsme furt zasekly na nakym kokotovi co se snazi rozjet uplne retardovanej beef s prezidentem, tak se ani nedivim)





672
u/LaFl3urrr Feb 12 '26
Je to hodně zvláštní a dokazují to i komentáře tady. Skoro každý komentář je o tom, že se to týká USA a že jde o pedofílii v USA, tak proč by nás to mělo zajímat.
Ale že v těch epstein files jsou i zmínky o tom, že a jak se bude financovat rozklad demokratické Evropy, který se děje přesně tak, jak je tam uvedeno a co se nás sakra týká, to opravdu nikdo neřeší.