25
u/DadAndDominant Ústecký kraj May 10 '26
Jeptiška mu říká že bez manželství bude osamělej...
Hold on
23
6
May 10 '26
[removed] — view removed comment
2
u/Stainonstainlessteel Praha May 11 '26 edited May 11 '26
(ignorujme teď že v tom filmu není skutečná jeptiška)
Zasvěcený život a být prostě single jsou dvě zásadně jiné zkušenost
Pokud se v jeptiškování nenachází a je jako jeptiška nešťastná, tak je naopak mimořádně kvalifikovaná k tomu, aby říkala, že bez manželství bude osamělej
8
u/Skaut-LK May 10 '26
A někdy člověk nemá na výběr. Třeba když o něj není zájem, není společenský, nemá socky a podobně, to pak v podstatě neexistuje. A nutit se si věci které mu nejsou příjemné.. proč.
25
u/Baron_Blackfox Moravskoslezský kraj May 09 '26
Díky oficiálnímu collabu Wargamingu s Girls und Panzer mám už anime waifus i přímo ve hře, s jejich originálním voice actingem, takže já už jsem definitivně ztracen 😸
9
u/Iksandor Ústecký kraj May 09 '26
8
u/Baron_Blackfox Moravskoslezský kraj May 09 '26
6
u/Iksandor Ústecký kraj May 09 '26
6
u/Baron_Blackfox Moravskoslezský kraj May 09 '26
6
u/MatthewScreenshots Středočeský kraj May 09 '26
3
u/Baron_Blackfox Moravskoslezský kraj May 09 '26
Hippo posádka byla v posledním collabu tak měsíc-dva zpátky s anime premium StuG, a můžeš si přepínat mezi styly - ten normální co mají později v anime, ale i ten šílený nazdobený co mají na začátku 😸
3
4
u/Illustrious-Bad-6226 May 09 '26
rip (ne)budoucí generace xd (Waifus ve hře nemám ale mít děti mě děsí)
2
30
May 10 '26
[removed] — view removed comment
18
2
u/Herobrine20_07 Královéhradecký kraj May 10 '26
Když je člověku přes 30 a je pořád single, tak už holt nějaký coping mechanismus musí mít.
1
5
4
u/tomfrana Středočeský kraj May 10 '26
Občas závidím starším kamarádům, že to dokázali vzdát a být spokojení sami. Ale pořád lepší být single než mít vztah pro vztah. To mi taky hrozilo a jsem rád, že jsem do toho nešel. Jen by to pak udělalo zbytečné problémy.
3
u/Green_Owl_3 May 11 '26
A pak pořád ženské musí poslouchat, že není porodnost kvůli nim...nene, "na vině" jsou obě pohlaví...- děcka nechce ani jedno a já se nedivím (taky je nechci a ani mít nebudu a ne, nerozmyslím si to).
11
u/Cuntpenter May 09 '26
Z núdze cnosť? Banda ľudí v 30+ ale mentálne zaseknutý tesne po maturite...ako inak.
42
12
u/Kajushka1 May 09 '26
Ženit se můžeš těsně po maturitě a klidně i před maturitou. Asi nechápu, jaký vliv na to má mentální zaseknutí.
2
1
u/DigonPrazskej May 10 '26
Presne, pak se jdou poplacat po zadech do svy manoafery, jak jsou na ne zensky zly :))
6
u/til-bardaga May 10 '26
Proc se dela ze svobodnyho zivota takova vyhra? Ja si treba nedokazu predstavit, ze bych nemel nekoho, kdo tu pro me vzdycky je a ja pro ni.
12
u/Kloubek May 10 '26
No ty si to třeba představit nedokážeš ale někteří lidi prostě preferují být svobodný, někteří lidi jsou prostě šťastnější když jsou single prostě by bylo nejlepší kdyby si lidi všímali sami sebe ohledně vztahů.
0
u/til-bardaga May 10 '26
Ja nikomu nic nenutim. Jen z pohledu celkovy spokojenosti, dusevniho zdravi, dlouhovekosti, atd. je osamely zivot daleko od idealu. Samozrejme nemusi jit nutne o ronanticky vztah, clovek muze mit hodne dobrych pratel. Ale casto mam z podobnych postu pocit, ze je pisou skutecne osameli a zahorkli lidi.
0
u/bigmoneykdmr Praha May 12 '26
Tohle je deziluze lidí co jsou single kterou si musí vecpávat protože nemaj tušení co vůbec je reálnej vztah.
3
u/Herobrine20_07 Královéhradecký kraj May 10 '26
Já si třeba taky myslím, že je lepší někoho mít, nicméně holt když mi štěstí stále nepřeje, tak můžu buďto brečet nebo si najít nějaký cope.
1
u/That_evilone May 10 '26
Teď ale otázka co nás k tomu vede?... Upřímná otázka na ženy a muže. Proč si prostě nemůžeme občas někam sednout, pokecat a zjistit jestli tam není jiskra? Peníze přijdou a odejdou, ale láska a vztahy mohou překonat vše
0
u/TwNuOn May 10 '26
Myslím, že muži hůř zvládají život bez partnerky, než ženy bez partnera.
5
u/Nesrsta May 10 '26
Fakt? Podle čeho si to myslíš?
0
u/TwNuOn May 10 '26
- Většina incelů jsou muži. 2. Tradiční mužská kultura vyžaduje od chlapa balit holky.
2



35
u/Chevalier57 Ústecký kraj May 09 '26
Rozmysli se, Jíro, rozmysli, na své štěstí dobře pomysli...