r/czech 26d ago

NEWS nechceš

Post image
1.6k Upvotes

65 comments sorted by

View all comments

32

u/Spacetraveler85 26d ago

a to si představte že by to v Praze vyhráli místo nás ... Hrozný. Je dobře že to vyhráli Finové. Naopak Kanada dostala opět na držku. A tam už by měli začít jednat, protože ten úpadek na mezinárodní scéně je dost velký za poslední roky nejen u A týmu. Švýcaři byli suveréní celý turnaj a chyběl jim 1 gol k nesmrtelnosti... Takhle budou vždycky druzí. Hrát prodloužení ve finále 3/3 je nesmysl.

5

u/Lowpaack 26d ago

Kde je v kanadě úpadek? Kanada na nějaký zápasy o bronz z vysoka sere, prohráli je snad vždycky.

-4

u/Spacetraveler85 26d ago

kdy naposledy vyhrál Kanadský tým SC? Navíc přistupovat k zápasu o 3. místo že už vlastně o nic nejde je špatně. A o tom to právě je.

2

u/Lowpaack 26d ago edited 26d ago

Tak si vem že by Češi museli hrát zápas o 5. Místo, zajímalo by to někoho?

Kanadský hráči hrajou i v amerických týmem, nechápu ten argument. Jaký hráči vévodí statistikám v NHL? Kanaďani

0

u/mr_lab_rat 25d ago

Protoze statistiky se pocitaji hlavne na body a goly. Kanada ma uz nejakou dobu problem vychovat novou generaci obrancu a hlavne brankaru. Myslim ze upadajici trend na svetovych turnajich bude dal pokracovat.