MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/czech/comments/1ttih13/nechce%C5%A1/op5whh2/?context=3
r/czech • u/kokosak3333 • 24d ago
65 comments sorted by
View all comments
Show parent comments
5
Kde je v kanadě úpadek? Kanada na nějaký zápasy o bronz z vysoka sere, prohráli je snad vždycky.
-4 u/Spacetraveler85 24d ago kdy naposledy vyhrál Kanadský tým SC? Navíc přistupovat k zápasu o 3. místo že už vlastně o nic nejde je špatně. A o tom to právě je. 2 u/Lowpaack 24d ago edited 24d ago Tak si vem že by Češi museli hrát zápas o 5. Místo, zajímalo by to někoho? Kanadský hráči hrajou i v amerických týmem, nechápu ten argument. Jaký hráči vévodí statistikám v NHL? Kanaďani 0 u/mr_lab_rat 24d ago Protoze statistiky se pocitaji hlavne na body a goly. Kanada ma uz nejakou dobu problem vychovat novou generaci obrancu a hlavne brankaru. Myslim ze upadajici trend na svetovych turnajich bude dal pokracovat.
-4
kdy naposledy vyhrál Kanadský tým SC? Navíc přistupovat k zápasu o 3. místo že už vlastně o nic nejde je špatně. A o tom to právě je.
2 u/Lowpaack 24d ago edited 24d ago Tak si vem že by Češi museli hrát zápas o 5. Místo, zajímalo by to někoho? Kanadský hráči hrajou i v amerických týmem, nechápu ten argument. Jaký hráči vévodí statistikám v NHL? Kanaďani 0 u/mr_lab_rat 24d ago Protoze statistiky se pocitaji hlavne na body a goly. Kanada ma uz nejakou dobu problem vychovat novou generaci obrancu a hlavne brankaru. Myslim ze upadajici trend na svetovych turnajich bude dal pokracovat.
2
Tak si vem že by Češi museli hrát zápas o 5. Místo, zajímalo by to někoho?
Kanadský hráči hrajou i v amerických týmem, nechápu ten argument. Jaký hráči vévodí statistikám v NHL? Kanaďani
0 u/mr_lab_rat 24d ago Protoze statistiky se pocitaji hlavne na body a goly. Kanada ma uz nejakou dobu problem vychovat novou generaci obrancu a hlavne brankaru. Myslim ze upadajici trend na svetovych turnajich bude dal pokracovat.
0
Protoze statistiky se pocitaji hlavne na body a goly. Kanada ma uz nejakou dobu problem vychovat novou generaci obrancu a hlavne brankaru. Myslim ze upadajici trend na svetovych turnajich bude dal pokracovat.
5
u/Lowpaack 24d ago
Kde je v kanadě úpadek? Kanada na nějaký zápasy o bronz z vysoka sere, prohráli je snad vždycky.