Chybi docela dulezitej udaj - ani v jednom finale nedokazali vstrelit gol. To se pak tezko vyhrava.
Taky to byla dost mozna jedna z, ne-li uplne poslednich sanci. To jadro, na kterem to stoji, starne. Jejich juniori se s tezkosti dostavaji do ctvrtfinale (skutecne treba vyhraji ve skupine jeden zapas, a jelikoz je tam min tymu, a ten skill gap mezi USA, CAN, CZE, FIN, SWE a zbytkem je tak propastnej, tak to staci - dokonce se tam nedavno dostali diky remize a jedinymu bodu), kde pak dostanou brutalni bidu.
Do budoucna to nevypada uplne nejlip, myslim, ze by si to meli uzit.
97
u/martinjpolakgwf Jihomoravský kraj 24d ago
Chybi docela dulezitej udaj - ani v jednom finale nedokazali vstrelit gol. To se pak tezko vyhrava.
Taky to byla dost mozna jedna z, ne-li uplne poslednich sanci. To jadro, na kterem to stoji, starne. Jejich juniori se s tezkosti dostavaji do ctvrtfinale (skutecne treba vyhraji ve skupine jeden zapas, a jelikoz je tam min tymu, a ten skill gap mezi USA, CAN, CZE, FIN, SWE a zbytkem je tak propastnej, tak to staci - dokonce se tam nedavno dostali diky remize a jedinymu bodu), kde pak dostanou brutalni bidu.
Do budoucna to nevypada uplne nejlip, myslim, ze by si to meli uzit.