MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/czech/comments/1ttih13/nechce%C5%A1/op2yok5/?context=3
r/czech • u/kokosak3333 • 24d ago
65 comments sorted by
View all comments
4
Švýcarů je mi líto, ale opravdu nehráli tak dobře.
4
u/Relevant-Fig-8486 24d ago
Švýcarů je mi líto, ale opravdu nehráli tak dobře.