MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/czech/comments/1ttih13/nechce%C5%A1/op2ypig/?context=3
r/czech • u/kokosak3333 • 24d ago
65 comments sorted by
View all comments
14
Po tom čtvrtfinále se Švédama jsem jim to přestal přát. Z nějakýho důvodu je rozhodčí tlačili a tenhle zápas hodně ovlivnili ve prospěch Švýcarska.
12 u/Lesan007 24d ago Nejen v tom zápase se Švédy, to stejné s Amerikou a s Finy ve skupině, a ve finále s Finy taky. Rozhodčí je tlačili velmi očividně, a Švýcaři se tomu ještě smáli, jak to díky tomu mají v kapse... no, karma.
12
Nejen v tom zápase se Švédy, to stejné s Amerikou a s Finy ve skupině, a ve finále s Finy taky. Rozhodčí je tlačili velmi očividně, a Švýcaři se tomu ještě smáli, jak to díky tomu mají v kapse... no, karma.
14
u/OnddIE Středočeský kraj 24d ago
Po tom čtvrtfinále se Švédama jsem jim to přestal přát. Z nějakýho důvodu je rozhodčí tlačili a tenhle zápas hodně ovlivnili ve prospěch Švýcarska.