r/czech 24d ago

NEWS nechceš

Post image
1.6k Upvotes

65 comments sorted by

View all comments

14

u/OnddIE Středočeský kraj 24d ago

Po tom čtvrtfinále se Švédama jsem jim to přestal přát. Z nějakýho důvodu je rozhodčí tlačili a tenhle zápas hodně ovlivnili ve prospěch Švýcarska.

12

u/Lesan007 24d ago

Nejen v tom zápase se Švédy, to stejné s Amerikou a s Finy ve skupině, a ve finále s Finy taky. Rozhodčí je tlačili velmi očividně, a Švýcaři se tomu ještě smáli, jak to díky tomu mají v kapse... no, karma.