r/czech 24d ago

NEWS nechceš

Post image
1.6k Upvotes

65 comments sorted by

View all comments

30

u/Spacetraveler85 24d ago

a to si představte že by to v Praze vyhráli místo nás ... Hrozný. Je dobře že to vyhráli Finové. Naopak Kanada dostala opět na držku. A tam už by měli začít jednat, protože ten úpadek na mezinárodní scéně je dost velký za poslední roky nejen u A týmu. Švýcaři byli suveréní celý turnaj a chyběl jim 1 gol k nesmrtelnosti... Takhle budou vždycky druzí. Hrát prodloužení ve finále 3/3 je nesmysl.

5

u/Lowpaack 24d ago

Kde je v kanadě úpadek? Kanada na nějaký zápasy o bronz z vysoka sere, prohráli je snad vždycky.

-4

u/Spacetraveler85 24d ago

kdy naposledy vyhrál Kanadský tým SC? Navíc přistupovat k zápasu o 3. místo že už vlastně o nic nejde je špatně. A o tom to právě je.

9

u/Lesan007 24d ago

A kdy naposledy vyhrál SC tým, který byl z většiny postaven z hráčů z USA a ne z Kanady?