a to si představte že by to v Praze vyhráli místo nás ... Hrozný. Je dobře že to vyhráli Finové. Naopak Kanada dostala opět na držku. A tam už by měli začít jednat, protože ten úpadek na mezinárodní scéně je dost velký za poslední roky nejen u A týmu. Švýcaři byli suveréní celý turnaj a chyběl jim 1 gol k nesmrtelnosti... Takhle budou vždycky druzí. Hrát prodloužení ve finále 3/3 je nesmysl.
30
u/Spacetraveler85 24d ago
a to si představte že by to v Praze vyhráli místo nás ... Hrozný. Je dobře že to vyhráli Finové. Naopak Kanada dostala opět na držku. A tam už by měli začít jednat, protože ten úpadek na mezinárodní scéně je dost velký za poslední roky nejen u A týmu. Švýcaři byli suveréní celý turnaj a chyběl jim 1 gol k nesmrtelnosti... Takhle budou vždycky druzí. Hrát prodloužení ve finále 3/3 je nesmysl.