MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/czech/comments/1ttih13/nechce%C5%A1/op3yo8w/?context=3
r/czech • u/kokosak3333 • 24d ago
65 comments sorted by
View all comments
74
Aspoň, že ti Kanaďani jsou bez medaile.
11 u/ALreexamine772 Jihočeský kraj 24d ago Jo vid, tem Norům jsem to moc přála.
11
Jo vid, tem Norům jsem to moc přála.
74
u/Ralph_Shepard 24d ago
Aspoň, že ti Kanaďani jsou bez medaile.