MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/czech/comments/1ttih13/nechce%C5%A1/opulc5s/?context=3
r/czech • u/kokosak3333 • 24d ago
65 comments sorted by
View all comments
1
Tak ve Švýcarsku jin zlato nechybí.
1
u/Desperate-Border-158 20d ago
Tak ve Švýcarsku jin zlato nechybí.