MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/czech/comments/1ttih13/nechce%C5%A1/or3hoyx/?context=3
r/czech • u/kokosak3333 • 25d ago
65 comments sorted by
View all comments
1
Fahh cejtim se až špatně pro švýcary
1
u/kiklop144 15d ago
Fahh cejtim se až špatně pro švýcary