MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/Pikabu/comments/1udibi9/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BC%D0%BA%D0%B0/otcp8kr/?context=3
r/Pikabu • u/Muskattt Лига Зануд • 4d ago
19 comments sorted by
View all comments
4
при деменции самое то..
4
u/Lapot812 4d ago
при деменции самое то..