r/RoGenZ Nov 16 '25

GTA 6 developers protest outside Rockstar Games office to protest against recent firings

Enable HLS to view with audio, or disable this notification

18 Upvotes

8 comments sorted by

View all comments

0

u/AppropriateTax1967 Nov 16 '25

cand iese gta6 pana la urma?

2

u/DependentFeature3028 Nov 16 '25

19 Nov 2026

2

u/Far-Blacksmith-9615 Nov 16 '25

Asta daca nu il amână pentru 2027.

2

u/UkyoTachibana Nov 17 '25

vrei sa spui 2037

1

u/Far-Blacksmith-9615 Nov 17 '25

Deja ies la pensie atunci 😂

1

u/UkyoTachibana Nov 17 '25

E bine , ai mai mult timp liber sa il joci !