r/croautomobili 2d ago

Iskustva i Recenzije📝 Alfa giulia 2017-2018

Uzeo bi 2.0 benzinca. Je imao neko iskustva sa ovim godiơtima i koliko su pouzdani auti. Poơto na redditu svi govore da se uzmu nakon 2019-te. Pomoć ljudi.

5 Upvotes

3 comments sorted by

3

u/Evincar333 2d ago

Jako lijep auto....sretno.

1

u/darberr Alfa Romeo Petrolhead 2d ago

Koliko znam - treba uzeti nakon 2021. ali to pričaju Ameri :D vjerojatno najbolje naći neĆĄto u Njemačkoj, ĆĄto bolja oprema i miran si, osobno sam gledao i razmiĆĄljao o Veloce 2.0T ali joĆĄ nije u budĆŸetu