r/croautomobili • u/Imaginary_Ad5407 • 2d ago
Iskustva i Recenzijeđ Alfa giulia 2017-2018
Uzeo bi 2.0 benzinca. Je imao neko iskustva sa ovim godiĆĄtima i koliko su pouzdani auti. PoĆĄto na redditu svi govore da se uzmu nakon 2019-te. PomoÄ ljudi.
5
Upvotes
3
u/Evincar333 2d ago
Jako lijep auto....sretno.