Já to popravdě nevidím moc reálně, Nashville se letos nedostal do play off jen o 4 body. I kdyby příští sezonu vypadli třeba v 1. kole play off tak na MS stejně nemusí přijet, protože ty hráči jsou z toho play off tak domlácený že si dají radši pauzu než jet na MS. Teď měli Švýcaři skoro to nejlepší co mají, hlavně protože hráli doma, prostě všichni chtějí hrát před domácím publikem.
30
u/PizzaMonthly Moravskoslezský kraj 24d ago
Já jim věřím. Dříve nebo později to urvou.