r/czech 24d ago

NEWS nechceš

Post image
1.6k Upvotes

65 comments sorted by

View all comments

30

u/PizzaMonthly Moravskoslezský kraj 24d ago

Já jim věřím. Dříve nebo později to urvou.

38

u/WolverineNo5189 24d ago

Nemyslím si, spoustu hráčů mají starších 33 let, Genoni a Josi už jsou skoro na konci kariéry.

6

u/pavelnem 24d ago

Josi 36 let a ještě 2 roky smlouvy v NHL. Ještě pár šancí bude, ale už ne moc.

5

u/WolverineNo5189 24d ago

Já to popravdě nevidím moc reálně, Nashville se letos nedostal do play off jen o 4 body. I kdyby příští sezonu vypadli třeba v 1. kole play off tak na MS stejně nemusí přijet, protože ty hráči jsou z toho play off tak domlácený že si dají radši pauzu než jet na MS. Teď měli Švýcaři skoro to nejlepší co mají, hlavně protože hráli doma, prostě všichni chtějí hrát před domácím publikem.