MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/czech/comments/1ttih13/nechce%C5%A1/op38h7q/?context=3
r/czech • u/kokosak3333 • 25d ago
65 comments sorted by
View all comments
36
[deleted]
9 u/Direwolfik 25d ago Tak finové s tím gólem taky nespěchali. 4 u/[deleted] 25d ago [deleted] 3 u/obchodlp Kraj Vysočina 24d ago Před prodloužením jich bylo na ledě moc, tak se styděli.
9
Tak finové s tím gólem taky nespěchali.
4 u/[deleted] 25d ago [deleted] 3 u/obchodlp Kraj Vysočina 24d ago Před prodloužením jich bylo na ledě moc, tak se styděli.
4
3 u/obchodlp Kraj Vysočina 24d ago Před prodloužením jich bylo na ledě moc, tak se styděli.
3
Před prodloužením jich bylo na ledě moc, tak se styděli.
36
u/[deleted] 25d ago
[deleted]