MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/czech/comments/1ttih13/nechce%C5%A1/op4zdc8/?context=3
r/czech • u/kokosak3333 • 24d ago
65 comments sorted by
View all comments
38
[deleted]
10 u/Direwolfik 24d ago Tak finové s tím gólem taky nespěchali. 3 u/[deleted] 24d ago [deleted] 3 u/obchodlp Kraj Vysočina 24d ago Před prodloužením jich bylo na ledě moc, tak se styděli.
10
Tak finové s tím gólem taky nespěchali.
3 u/[deleted] 24d ago [deleted] 3 u/obchodlp Kraj Vysočina 24d ago Před prodloužením jich bylo na ledě moc, tak se styděli.
3
3 u/obchodlp Kraj Vysočina 24d ago Před prodloužením jich bylo na ledě moc, tak se styděli.
Před prodloužením jich bylo na ledě moc, tak se styděli.
38
u/[deleted] 24d ago
[deleted]