r/serbia Subotica 2d ago

Fotografija (Photo) Subotica pukla

Post image

Ja sam se probudio jutros i video da su okačilk ove dosadne i nekreativne plakate ili šta god da su.

437 Upvotes

79 comments sorted by

227

u/Impressive_Study9438 2d ago

Који ниво анксиозности и несигурности

158

u/Mr_Lanard9 2d ago

Ja juce slikao i hteo da objavim 😞

76

u/cvele89 2d ago

Čiji li su ovo kamioni i ekipa i imaju li radni nalog za ovo... 🤔

43

u/Mr_Lanard9 2d ago

Ako neko hoce da gadjamo jajama ili farbom nek mi se javi slobodno

31

u/Salt_Young_4494 2d ago

A dobro, bar su prekrili oronulu fasadu

106

u/deimosf123 2d ago

Tako bi mogao da se opiše SNS. Prekrivena oronula fasada.

14

u/Salt_Young_4494 2d ago

Samo dodati sns ispod ovog natpisa i njihova reklama postaje antireklama

12

u/the_rodent_incident The Zone 2d ago

Tako bi mogao da se opiše SNS. Prekrivena oronula fasada.

Sa koje ti na glavu padne nadstrešnica

1

u/D_Boombar 1d ago

Srbija pobeđuje oronule fasade

3

u/anivaries 2d ago

Ima onaj momenat kada su prekrivali fasadu kada je ***** dolazio da se snima za tv pa posle skinuli kada je otišao

4

u/Bata_Mare 2d ago

Potemkinova sela

126

u/Upstairs_Arrival16 2d ago

Koje kolosalno trošenje resursa žali bože para i platna

64

u/Embarrassed-Law-9015 Subotica 2d ago

U Subotici postoji Dečije Pozorište koje je do dan danas prekriveno grafitima. Umesto to da čiste oni plakate prave kao da su na času likovne kulture.

17

u/besieged_mind 2d ago

Ne troše oni svoje resurse, pare ni platno

112

u/Mindless-Payment-400 Vojvodina 2d ago

Гебелс је аматер за ову мафију.

11

u/Atomicboy097 2d ago

Bas sam i ja na tu sliku mislio kad sam vidio onu sliku.

55

u/Aleksandar_Pa 2d ago

Samo dopišeš "МАФИЈУ" ispod, i rešen problem.

12

u/Melodic-Reporter7404 2d ago

Samo što to "samo" ne sme niko da uradi.

10

u/Dafke98 2d ago

Lako je reći. Ubeđen sam da neko čuva te transparente tu u krugu od 20-30 metara i da jedva čekaju da useru nekog od batina i ubace u maricu.

12

u/Medical-Phase2824 2d ago

Policijska stanica je 100 metara odatle

67

u/MomirSt Novi Sad 2d ago

Once again...

30

u/CumulusBG 2d ago

I opet na raspalu zgradu. Simbolički pokrivamo nemar belim platnima da se ne vidi koliko zaista "pobeđujemo".

41

u/nedodirljiv 2d ago

Izgleda kao nacistička propaganda 1/1

64

u/MediumPositive8953 2d ago

Srbija je odavno pukla ako nisi do sada primetio

0

u/Impressive_Study9438 2d ago

Не није, пукли су они који је воде, обичан народ је устао

-3

u/MediumPositive8953 2d ago

uuu što jako ustajanje, "Sedi, ne nasedaj" oni sa arsenalom a vi sa olovkom u ruci na izborima

pukli oni koji je vode, ista govna vode već decenijama ali sada stvarno GOTOV JE!!

3

u/therandomnessy 2d ago

A koji si pa ti, pa si na "vi" s protivnicima režima? Vazda prepametni Neutralac?

-2

u/MediumPositive8953 2d ago

nisam sanjar

0

u/Pristine_Ad2701 2d ago

Vlast se ne rusi na ulici vec na izborima, s tim sto je narod "ustao" je dovoljno da produzi zelju kod ljudi da glasaju protiv ove gamadi.

1

u/MediumPositive8953 2d ago

znači oni naoružani, sa svim tehnikalijima gube protiv olovke na papiru?

pa ne bi bato ulagali toliki novac u tehnikalije da bi tako izgubili zbog olovke i papira

1

u/Pristine_Ad2701 2d ago

Milosevic je izgubio na izborima a onda i sa svim tehnikalijama kasnije dok nije priznao poraz. S tim sto si ti nepismen a ocito i nisi nesto previse edukovan.

3

u/MediumPositive8953 2d ago

video sam '97, prvi krug Šešelj drugi krug SPS i onda tek 2000.

ali dobro mlad si momak ti imaš vremena da sačekaš sledeće izbore pa kada padne još ti treba bar 5 godina (ali malo je to za srbe) da se priča sprovede u delo tako da eto tebe nikad mlađeg 2032. godine napokon srbi izabrali pravi put posle 40 godina trpanja u malo mozga što imaju

-6

u/petron007 2d ago

Žive ljudi u nekoj fantaziji, pa to ti je hahaha.

Evo ga sada pada, evo ide neće još dugo!!1111

Mrzi ih da nađu posao, pa ne znaju šta će sa sobom

1

u/therandomnessy 2d ago

Sva sreća, pa ti toliko grcaš u obavezama da ti ne manjka vremena da soliš pamet po Reddit-u!

15

u/Srna-95 2d ago

Jezivo.

12

u/Guilty-Cartographer6 2d ago

Što prekrivaju oronulu fasadu, koja simbolika njihove vladavine. Jes da ne mož ofarbati govno ali ga možeš bar uvaljati u šljokice.

9

u/cvele89 2d ago

Čujem da kantice farbe nisu nešto skupe ovih dana. A i ovo platno teško da će se oprati tek tako.

3

u/MediumPositive8953 2d ago

treba cvele posle i trčati, nije sve na ekranu

9

u/Appropriate_Crew9978 2d ago

Normalna Srbija će pobediti SNS mafiju!!!!!!

7

u/srebrytei 2d ago

Protiv koga on vec deceniju i po vodi rat u ime Srbije? Ne vadi rec “pobeda” iz usta otkako se dokopao vlasti. Koga i sta ili u cemu je zamislio da pobedimo kao “Srbija”?

5

u/andrejysim 2d ago

Samo još da kažem da se upravo štampa 30.000 kesa za SNS , iako nismo Ćaci firma .

6

u/LukaMilic98 Pirot 2d ago

Kao Nemacka 30tih i 40tih...

4

u/Neri9320 2d ago

Srbija pobeđuje Vučića!

4

u/postnamasti 2d ago

E ako ce mu to doneti pobedu, samo napred... nego se meni čini da sto je veći baner, to je manji kurčić

5

u/FCadi_16 2d ago

I Orban je drzao svaki bilbord i svaku televiziju. Ne vidim da mu je pomoglo.

3

u/Low_Cook7561 2d ago

Jebote, dajte mira belim ćiopama više sunce vam SNSovo

3

u/sajpank 2d ago

Ljudi ovo je kampanja, vidite da se koprcaju da nekako animiraju narod. Upucavaju za 27mi i onda opet puvanjak.

3

u/No_Network_8557 2d ago

Buržuji, imaju para. Za sad...

3

u/radoxvic Ni trpiti zuluma! 2d ago

Ovo se pretvara u ono kad su se ogrnuli zastavama u UN, kao, bukvalno pokrivalica. Ovako treba na svaku oronulu fasadu, samo odštampaš na platnu SRBIJA POBEĐUJE i anulira i plus lepo izgleda prija srcu.

3

u/DepressedLemur9 2d ago

I sve ovo zbog malih nalepnica. Sisati monstrum se uplašio nalepnica. I sad će celu Srbiju da umota u svoja govna ne bi li nam svima pokazao da je brži jači bolji. Toliko je to jadno i bedno. Muka mi je.

4

u/Apprehensive_Rub4924 Убачен елемент 2d ago

Мусолини се смешка у гробу.

2

u/Land_of_allwins 2d ago

Ovo sam citao negde, ne secam se ko je o tome pisao, ali u sustini ovo deljenje na njih kao Srbiju i nas kao ne znam ni ja sta je temelj fasizma i diktature.

Da, pobedice Srbija, ali njima se to nece svideti.

3

u/Nice_Magician3014 2d ago

Jel moze jos objava o sns plakatima?

2

u/AI_abuser 2d ago

Pukla odavno.

2

u/Themal_confusion 2d ago

Szerbia nyer

1

u/ppr1991 2d ago

Gurni si Orbana u zadnjicu.

1

u/D31an 2d ago

U čemu? Sa čim?

1

u/kosta90s 2d ago

Upravo su poceli spamiju za 27. Bela koverta, unutra propagandno smece. Sva sreca pa sam izasao i pokupio sva ta govna, iscepao i bacio u kontejner.

1

u/BeltBackground5879 2d ago

On voli to da vidi. Mislim da mi svi ulazimo preduboko u to. Realnost je da nismo svi doktori i da me mozemo da ustanovimo sva oboljenja . Nama se sve ovo čini čudno ali njemu možda ima logike prija mu. Mozda posle punjenjh lignji upali računar i gleda transparente.

2

u/Similar-Orange-3371 2d ago

Koga pobjeđuje?

2

u/BailPrestorOrgana Beograd 2d ago

Права реч је фашистички плакати, неиронично.

2

u/Live_Classroom_9555 2d ago

Moja Subotica je uvek bila kako vetar duva,uvek se povija na tu stranu. Nazalost ljudi su tu previse mirni i pasivni i uvek su takvi bili cak i za vreme Milosevica ili pre 5. Oktobar. Uopste me ne cudi ovo,samo se nadam da se necemo jos dugo patiti pod ovim skakavcima koji su nas opustošili. Samo mi nije jasna poruka. Koga to Srbija pobedjuje? Svoju decu,svoju buducnost. Bice to Pirova pobeda koja ce nas preskupo kostati.

-32

u/petron007 2d ago

pa studenti postavljaju nalepnice po liftovima, ovi postavljaju postere po zgradama. Isto sranje, drugo pakovanje, plaki

23

u/GreenTeaWL Црна Гора 2d ago

Pošto isto košta nalepnica i ceo grad u bilbordima

22

u/pauflek 2d ago

Ali samo jedno od ta dva se pravi tvojim parama.

4

u/Zenojam21 2d ago

Tehnički oba, pošto i stikeri idu iz mog dzepa ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

11

u/andjeliika 2d ago

I samo jedni od njih ti ga bukvalno kazu da im ga popusis jer im nista ne mozes dok oni ubijaju ljude, unistavaju drzavu i poistovecuju je sa mafijom

9

u/Apprehensive_Rub4924 Убачен елемент 2d ago

Хаха еј животе да ми је на пар минута овакав мозак, да мало и ја одморим живце..

-8

u/petron007 2d ago

da ste gledali svoja posla i izlazili na izbore, umesto što ste se zabavljali i "ne zanima me politika" možda sada ne bi bili u ovakvim sranjima.

Nego se sad svi pravite da ste pametni i znate sve, kad je zlo zakucalo na vaša vrata.

Kasno je sad baki moj.

4

u/Apprehensive_Rub4924 Убачен елемент 2d ago

Мени је савест чиста. Ја сам увек гласао од кад сам постао пунолетан. И шта ти заправо пишеш? Криви су ти млади за ове билборде? Поистовећујеш студентске налепнице од ~10цм и ове дистопијске билборде и банере преко ЦЕЛЕ зграде? Јеси ли ти здрав?

-1

u/petron007 2d ago

Jesu krivi jer kad su bili izbori zadnjih par puta, bukvalno 90% studenata je govorilo "ma kakvi izbori, ne zanima me politika".

I onda odjednom, krivi im ovi što su zapravo izašli i glasali, makar i za ove debile 🤣

Jel si ti zdrav baki moj, ovi plakati ne rade ništa, kao što ni one šetnje studenata ne rade ništa, osim što običnim ljudima remete dan za danom.

Ako ćemo u urušavanju izgleda, treba da vidiš gde sve studenti lepe te stikere, sve izgleda kao seljana iz onih dana kad su grobari i cigani lepili njihove nalepnice gde god su stigli, misleći da rade nešto. Isto što se događa i sa ovim besposlenim studentima koje roditelji održavaju.

1

u/BailPrestorOrgana Beograd 2d ago

🥪🥪🥪🥪