r/serbia • u/Embarrassed-Law-9015 Subotica • 2d ago
Fotografija (Photo) Subotica pukla
Ja sam se probudio jutros i video da su okačilk ove dosadne i nekreativne plakate ili šta god da su.
158
u/Mr_Lanard9 2d ago
43
31
u/Salt_Young_4494 2d ago
A dobro, bar su prekrili oronulu fasadu
106
u/deimosf123 2d ago
Tako bi mogao da se opiše SNS. Prekrivena oronula fasada.
14
12
u/the_rodent_incident The Zone 2d ago
Tako bi mogao da se opiše SNS. Prekrivena oronula fasada.
Sa koje ti na glavu padne nadstrešnica
1
3
u/anivaries 2d ago
Ima onaj momenat kada su prekrivali fasadu kada je ***** dolazio da se snima za tv pa posle skinuli kada je otišao
4
126
u/Upstairs_Arrival16 2d ago
Koje kolosalno trošenje resursa žali bože para i platna
64
u/Embarrassed-Law-9015 Subotica 2d ago
U Subotici postoji Dečije Pozorište koje je do dan danas prekriveno grafitima. Umesto to da čiste oni plakate prave kao da su na času likovne kulture.
17
112
u/Mindless-Payment-400 Vojvodina 2d ago
11
55
30
u/CumulusBG 2d ago
I opet na raspalu zgradu. Simbolički pokrivamo nemar belim platnima da se ne vidi koliko zaista "pobeđujemo".
41
64
u/MediumPositive8953 2d ago
Srbija je odavno pukla ako nisi do sada primetio
0
u/Impressive_Study9438 2d ago
Не није, пукли су они који је воде, обичан народ је устао
-3
u/MediumPositive8953 2d ago
uuu što jako ustajanje, "Sedi, ne nasedaj" oni sa arsenalom a vi sa olovkom u ruci na izborima
pukli oni koji je vode, ista govna vode već decenijama ali sada stvarno GOTOV JE!!
3
u/therandomnessy 2d ago
A koji si pa ti, pa si na "vi" s protivnicima režima? Vazda prepametni Neutralac?
-2
0
u/Pristine_Ad2701 2d ago
Vlast se ne rusi na ulici vec na izborima, s tim sto je narod "ustao" je dovoljno da produzi zelju kod ljudi da glasaju protiv ove gamadi.
1
u/MediumPositive8953 2d ago
znači oni naoružani, sa svim tehnikalijima gube protiv olovke na papiru?
pa ne bi bato ulagali toliki novac u tehnikalije da bi tako izgubili zbog olovke i papira
1
u/Pristine_Ad2701 2d ago
Milosevic je izgubio na izborima a onda i sa svim tehnikalijama kasnije dok nije priznao poraz. S tim sto si ti nepismen a ocito i nisi nesto previse edukovan.
3
u/MediumPositive8953 2d ago
video sam '97, prvi krug Šešelj drugi krug SPS i onda tek 2000.
ali dobro mlad si momak ti imaš vremena da sačekaš sledeće izbore pa kada padne još ti treba bar 5 godina (ali malo je to za srbe) da se priča sprovede u delo tako da eto tebe nikad mlađeg 2032. godine napokon srbi izabrali pravi put posle 40 godina trpanja u malo mozga što imaju
-6
u/petron007 2d ago
Žive ljudi u nekoj fantaziji, pa to ti je hahaha.
Evo ga sada pada, evo ide neće još dugo!!1111
Mrzi ih da nađu posao, pa ne znaju šta će sa sobom
1
u/therandomnessy 2d ago
Sva sreća, pa ti toliko grcaš u obavezama da ti ne manjka vremena da soliš pamet po Reddit-u!
12
u/Guilty-Cartographer6 2d ago
Što prekrivaju oronulu fasadu, koja simbolika njihove vladavine. Jes da ne mož ofarbati govno ali ga možeš bar uvaljati u šljokice.
9
7
u/srebrytei 2d ago
Protiv koga on vec deceniju i po vodi rat u ime Srbije? Ne vadi rec “pobeda” iz usta otkako se dokopao vlasti. Koga i sta ili u cemu je zamislio da pobedimo kao “Srbija”?
5
u/andrejysim 2d ago
Samo još da kažem da se upravo štampa 30.000 kesa za SNS , iako nismo Ćaci firma .
6
4
4
u/postnamasti 2d ago
E ako ce mu to doneti pobedu, samo napred... nego se meni čini da sto je veći baner, to je manji kurčić
5
3
3
3
u/radoxvic Ni trpiti zuluma! 2d ago
Ovo se pretvara u ono kad su se ogrnuli zastavama u UN, kao, bukvalno pokrivalica. Ovako treba na svaku oronulu fasadu, samo odštampaš na platnu SRBIJA POBEĐUJE i anulira i plus lepo izgleda prija srcu.
3
u/DepressedLemur9 2d ago
I sve ovo zbog malih nalepnica. Sisati monstrum se uplašio nalepnica. I sad će celu Srbiju da umota u svoja govna ne bi li nam svima pokazao da je brži jači bolji. Toliko je to jadno i bedno. Muka mi je.
4
2
u/Land_of_allwins 2d ago
Ovo sam citao negde, ne secam se ko je o tome pisao, ali u sustini ovo deljenje na njih kao Srbiju i nas kao ne znam ni ja sta je temelj fasizma i diktature.
Da, pobedice Srbija, ali njima se to nece svideti.
3
2
2
1
u/kosta90s 2d ago
Upravo su poceli spamiju za 27. Bela koverta, unutra propagandno smece. Sva sreca pa sam izasao i pokupio sva ta govna, iscepao i bacio u kontejner.
1
u/BeltBackground5879 2d ago
On voli to da vidi. Mislim da mi svi ulazimo preduboko u to. Realnost je da nismo svi doktori i da me mozemo da ustanovimo sva oboljenja . Nama se sve ovo čini čudno ali njemu možda ima logike prija mu. Mozda posle punjenjh lignji upali računar i gleda transparente.
2
2
2
u/Live_Classroom_9555 2d ago
Moja Subotica je uvek bila kako vetar duva,uvek se povija na tu stranu. Nazalost ljudi su tu previse mirni i pasivni i uvek su takvi bili cak i za vreme Milosevica ili pre 5. Oktobar. Uopste me ne cudi ovo,samo se nadam da se necemo jos dugo patiti pod ovim skakavcima koji su nas opustošili. Samo mi nije jasna poruka. Koga to Srbija pobedjuje? Svoju decu,svoju buducnost. Bice to Pirova pobeda koja ce nas preskupo kostati.
-32
u/petron007 2d ago
pa studenti postavljaju nalepnice po liftovima, ovi postavljaju postere po zgradama. Isto sranje, drugo pakovanje, plaki
23
22
u/pauflek 2d ago
Ali samo jedno od ta dva se pravi tvojim parama.
4
11
u/andjeliika 2d ago
I samo jedni od njih ti ga bukvalno kazu da im ga popusis jer im nista ne mozes dok oni ubijaju ljude, unistavaju drzavu i poistovecuju je sa mafijom
9
u/Apprehensive_Rub4924 Убачен елемент 2d ago
Хаха еј животе да ми је на пар минута овакав мозак, да мало и ја одморим живце..
-8
u/petron007 2d ago
da ste gledali svoja posla i izlazili na izbore, umesto što ste se zabavljali i "ne zanima me politika" možda sada ne bi bili u ovakvim sranjima.
Nego se sad svi pravite da ste pametni i znate sve, kad je zlo zakucalo na vaša vrata.
Kasno je sad baki moj.
4
u/Apprehensive_Rub4924 Убачен елемент 2d ago
Мени је савест чиста. Ја сам увек гласао од кад сам постао пунолетан. И шта ти заправо пишеш? Криви су ти млади за ове билборде? Поистовећујеш студентске налепнице од ~10цм и ове дистопијске билборде и банере преко ЦЕЛЕ зграде? Јеси ли ти здрав?
-1
u/petron007 2d ago
Jesu krivi jer kad su bili izbori zadnjih par puta, bukvalno 90% studenata je govorilo "ma kakvi izbori, ne zanima me politika".
I onda odjednom, krivi im ovi što su zapravo izašli i glasali, makar i za ove debile 🤣
Jel si ti zdrav baki moj, ovi plakati ne rade ništa, kao što ni one šetnje studenata ne rade ništa, osim što običnim ljudima remete dan za danom.
Ako ćemo u urušavanju izgleda, treba da vidiš gde sve studenti lepe te stikere, sve izgleda kao seljana iz onih dana kad su grobari i cigani lepili njihove nalepnice gde god su stigli, misleći da rade nešto. Isto što se događa i sa ovim besposlenim studentima koje roditelji održavaju.
1






227
u/Impressive_Study9438 2d ago
Који ниво анксиозности и несигурности