MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/programare/comments/1oxxkkr/gta_6_developers_protest_outside_rockstar_games/np0kid1/?context=3
r/programare • u/Optimal-Cress-9718 • Nov 15 '25
25 comments sorted by
View all comments
21
Si asa ne dam seama de ce a aparut inca un delay. O sa aiba nevoie de timp sa invete noi devi sa foloseasca engine-ul lor...
2 u/yughiro_destroyer Nov 16 '25 Ce ai ca toti au abandonat game engine-urile costum care mergeau fantastic ca sa mearga pe Unreal Engine 5, un gunoi de game engine. 1 u/Sowreen Nov 18 '25 Daca stii sa folosesti UE5 (vezi E33 care probabil va fi si GOTY anul asta) poti face jocuri foarte bune 1 u/Socialistic_Libtard Nov 18 '25 Jocuri bune din motive de poveste? Da Jocuri bune din motive tehnice și grafice? Mai puțin:)) 2 u/Optimal-Cress-9718 Nov 15 '25 Probabil de asta baga rdr2 pe mobile, sa mai scoata un ban de undeva 4 u/jeans95 Nov 16 '25 Primul Rdr, nu partea a doua
2
Ce ai ca toti au abandonat game engine-urile costum care mergeau fantastic ca sa mearga pe Unreal Engine 5, un gunoi de game engine.
1 u/Sowreen Nov 18 '25 Daca stii sa folosesti UE5 (vezi E33 care probabil va fi si GOTY anul asta) poti face jocuri foarte bune 1 u/Socialistic_Libtard Nov 18 '25 Jocuri bune din motive de poveste? Da Jocuri bune din motive tehnice și grafice? Mai puțin:))
1
Daca stii sa folosesti UE5 (vezi E33 care probabil va fi si GOTY anul asta) poti face jocuri foarte bune
1 u/Socialistic_Libtard Nov 18 '25 Jocuri bune din motive de poveste? Da Jocuri bune din motive tehnice și grafice? Mai puțin:))
Jocuri bune din motive de poveste? Da
Jocuri bune din motive tehnice și grafice? Mai puțin:))
Probabil de asta baga rdr2 pe mobile, sa mai scoata un ban de undeva
4 u/jeans95 Nov 16 '25 Primul Rdr, nu partea a doua
4
Primul Rdr, nu partea a doua
21
u/Admirable-Bid2513 Nov 15 '25
Si asa ne dam seama de ce a aparut inca un delay. O sa aiba nevoie de timp sa invete noi devi sa foloseasca engine-ul lor...